Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hol ismerte meg a párját?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol ismerte meg a párját? Manapság hol lehet ismerkedni? (20/F)

Figyelt kérdés
Az utcákon mindenki rohan, sokan a Facebookot mondják..de szerintem az elég gáz. Írnátok pár tippet, köszi. :)
2011. nov. 30. 11:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem


ismerősök ismerősei


igazából egy kedves mosoly képes megállítani a rohanókat


23F

2011. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Utcán esélytelen...

Csak barátokon keresztül lehet. Máshol esélytelen...

2011. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
hm..mi a neten egy társkeresö oldalon talált rám
2011. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Első 1-2 bnőm sulis volt, de volt egy chat-es is. Nem voltak hosszú életű kapcsolatok.

Az első hosszabb (1,5 éves) kapcsolatomnál úgy ismerkedtem meg a csajjal, h mivel nekem elég ritka vezetéknevem van, ezért írt nekem még anno myvipen, h találkozhatnánk e, mert ugyanaz a nevünk (tényleg ritka nevem van, szal nem ilyen Nagy, Szabó ilyenek..:D). Ja és nem voltunk rokonok azt azért hozzáteszem, mert mindenkinek ez jött le társaságban először.

A mostani bnőmmel pedig úgy ismerkedtem meg h unokatesójával jártam 2 hónapig, de nemigazán működött,és mivel őt már régóta ismertem, találkozgattunk, és összejöttem vele. 4 éve tart már:)

Amúgy ismerkedni szinte bárhol lehet, inkább az a kérdés h milyen természetű lányt keresel. Ha egy éjszakás, vagy pár menetes, akkor nyilván szórakozóhelyen.

Amúgy bárhol lehet ismerkedni, mentem már oda az utcán csajhoz, igaz elutasított:D Buszon is lehet simán.

A facebook sem gáz, a mai modern világban egyáltalán nem az. Ha tetszik vki képről, és független, és szívesen megismernéd, akkor miért ne? Azért mert internet, vagy mert páran azt mondják h az nem menő? Lehet h pont ott találod meg az igazit:)

2011. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
suli, osztálytárs által akit nagyon utáltamXD
2011. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mi egy szórakozóhelyen találkoztunk, a haverjaim mutatták be nekem. Mint utólag kiderült, ha nem lettek volna közös ismerősök, nem jöttünk volna össze, mert ő elég zárkózott típus és nem szívesen beszélget idegenekkel. Az egyetemen szerintem nem lehet jól ismerkedni, legalábbis nekem anno nem ment. Bár lehet,hogy azért,mert nem olyan emberekkel találkoztam.:) Mindenki folyton rohant haza tanulni meg könyvtárazni. :/
2011. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát ez engem is érdekelne!

Nekem eddigi kapcsolataim suliból, munkahelyről, baráti társaságból voltak, szóval ezek már kilőve :D

A netes társkereső nekem nem jött be, buliban esélytelen (próbáltam azt is).

Mi van még? Buszon, utcán?

23N

2011. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"Mi van még? Buszon, utcán? "


Ott se lehet. Mindenki zárkózott...

Engem is érdekelne ez a kérdés, pont aktuális. 22F

2011. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 /Anita_'94/ ***** válasza:
Szerintem bárhol lehet ismerkedni. Én pl egy meccsen ismertem meg a barátomat.
2011. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

kutyafuttatón :) ő is kutyás, én is az vagyok. együtt sétáltunk, a kutyáink jól elvoltak együtt, szóval "muszáj" volt nekünk is szóba elegyedni. aztán kiderült, hogy egymásnak vagyunk kitalálva :)

2,5 éve együtt élünk

2011. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!