Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

van egy barátnőm és szeretné ha hozzá költöznék..csak 1 gond van a lány német,a táv kicsit nagy...a szüleivel már lezsírozta de nekem még itt a gimi...az egyetem nem megoldhatatlan kint is tudnék tanúlni..és a nyelvből se vagyok rossz..

szerintetek költözzek el?

17/f


2011. nov. 27. 17:05
 1/7 anonim válasza:

Hátha nagyon komoly a kapcsolatotok akkor miért ne?! Ha szeretitek egymást akkor persze meg amúgy is jobban jársz külföldön tanulni,dolgozni új életet kezdeni mint itt mert ez az ország egyre rosszabb lesz...

Mióta vagytok együtt?

2011. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

2 éve,olaszországban ismertük meg egymást,egy apartmanba voltunk...szülei is jó fejek :D,szoktam meglátogatni is..

szüleim is úgy gondolják tanulom a nyelvet,ami igaz is mert egyre több könyvet olvasok németül,csak még szüleim nem tudják a költözést

2011. nov. 27. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki nem hagynám ezt a lehetőséget!!!
2011. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Akkor nincs min gondolkodnod beszéld meg a szüleiddel is és goo innen el. JÓ neked hogy van ilyen lehetőséged. Én is lassan 2éve vagyok együtt a párommal és szeretnénk összeköltözni,de még nincs munkahelyem és így nem tudunk lépni. Úgyhogy ne hagyd ki a lehetőséged. :)
2011. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha én lennék Te, elköltöznék. Ha nem függsz itthon szülőktől, akkor menj! A gimi nem számít annyira. Munkát -főleg jól fizetőt- iszonyat nehéz itthon találni, megsarcolják az embert piszkosul. Menj ki németbe, legyél állampolgár valahogy és kevesebbet fogsz szenvedni, mint itthon. Szerintem.
2011. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyet értek én is a fentivel!
2011. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A gimnáziumot mindenképpen végezd el.

Közben menjél hozzá ki egész nyárra. Akkor kiderül, hogy tartósan hogyan tudtok együtt élni.

2011. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!