Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (22 L)

Figyelt kérdés
5 éve vagyok együtt a barátnőmmel sajnos engem nem fogadtak el a szülei.. őt sem és nem is találkozhatunk, mert követik őt. (Az eltiltás ellenére is együtt vagyunk). Én már szerencsére dolgozom ő még nem tudott elhelyezkedni. Már többször is felmerült az összeköltözés nyilván pénz nélkül ez nem megy. De azt érzem hogy a szeretet ide már nem elég kezd kihülni a kapcsolatunk a szülei miatt. Eléggé távolságtartó velem az utóbbi 2 hónapban. Tudom, hogy nem nem tehet arról ahogy az anyjaék viselkednek, de még is azt érzem hogy neki kell ezen változtatni. Én hiába mondtam hogy álljon eléjük az baj hogy nincs hova mennünk.
ma 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Mind a ketten bamba nyámnyila gyerekek vagytok akik nem mernek a saját kapcsolatukért kiállni. Tönkre fog menni és nem kell ezen csodálkozni hiszen egyikőtök sem tesz érte.
ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek... még a végén rájöttök, hogy heterok vagytok, emrt a szülőjnek az tetszik, vagy mi??
ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Na ezért kell egy férfi a kapcsolatba..
ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én már eljöttem otthonról
ma 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyomik
ma 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!