Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen kegyetlen ?

Figyelt kérdés
Ma a kutya nem bírt felalalni a kenellben a párom Ausztriaban van ,en vallaltam h etetem őket de am félek tőlük egy cane corso es egy kaukazusi juhasz kutya.Nem vagyok kutyas en macskas vagyok.Ha a macskam megbetegszik ott vagyok mellettuk es kihivom az orvost.A parom ezt ram akarja lőcsolni holott en nem vallaltam őket de ram tukmalta jo mondom de csak annyit vallalok h etetem oket semmi mast.De most háborog h ő Ausztriaban van stb pedig holnap pont szabadnapos.Sztetek kinek van igaza?En elvarnam h az ő kutyajat intezze én a macskáimat es a gyereket intezem.

tegnap 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem igazán értem a problémát, én biztos nem várnám el, hogy emiatt hazautazzon. Ha az nem jöhet szóba, hogy orvoshoz vidd, akkor keress állatorvost, aki kijön házhoz, akkor neked csak be kell engedned és megvárni, amíg végez. Ha mindketten otthon vagytok, akkor valóban elvárható, hogy ő intézze a kutyáit, de ilyen esetben besegíthetnél neki és megoldható, hogy neked se legyen túl nagy teher.
tegnap 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen en beengedem de mint mondtam kennelben van mind2 kutya es felek h ha bemegy az állatorvos hozzajuk a cane corso szet tepi az öreget...mert 70 korul mozog mar a doki.Na most az 50 kg os de lehet tobb is ,magatehetetlen kutyat nekem kell kihuzni a kennellbol igy.En szinten kb annyi vagyok ,tehat fizikai gondok is vannak a matekban.Es merges vagyok h mindent egyedul kell megoldjak itthon mert ő soha nincs itthon talan 1 evbol 2 honapot...ráadas 1 autista gyerekkel vagyok itthon es az idegeim mar tragacsra mentek es meg ez is h a kutya ami csak disze a kennelnek mert nekem nincs idom se meg vonzalmam se kutyaval foglalkozni igy sajnalom őket mert a paromnak kell kutya de minek mikor itthon sincs veluk nem ertem miert tukmalta ram őket 6 eve igy van mar.Nem erti meg h nem akarok kutyat es hetente tapokert rohangalni nekik.sokba is kerul meg na..
ma 00:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem kéne kutyát tartani az biztos. Én nem venném magamra, hogy az 50kg os kutyám esetleg neki ment a páromnak.. Sajnos közeli ismerősöknél történt, egy véreb, vadászni járt vele a pasi és pedig kölyök korától a családnál volt, mindenkit ismert. Egyszer a nő ment be megetetni - nem először - a kutya széttépte. Sokáig volt kórházban, túlélte de komoly maradandó sérülésekkel. Vagyis nem játék. Lehet, hogy ezerből egyszer történik ilyen de ha megtörténik akkor nagyon rosszul is végződhet. Ha valaki nem tud foglalkozni ilyen kutyákkal mint egy kaukázusi és egy cane corso akkor adja el és ne másnak hagyja tehernek. Mert dobni neki enni egy dolog.. De gondolom a kutya is szuper jól érzi magát folyton bezárva a ketrecben, ez kínzás. Kiengedni pedig ha nincsen otthon a gazdája akire hallgat egyszerűen rizikó. Ami pedig most van, hogy be kell hozzá menni egy tök ismeretlen embernek azt meg nem is mondom.. Szóval igazad van.
ma 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De a parom nem erti meg azt mondja h én etetem es h buta vagyok...pedig en komolyan félek tőlük..most epp annyira faj a gyomrom az idegtol h holnap mi var ram.
ma 01:05
 5/5 anonim ***** válasza:
A párod nagyon felelőtlen ember.
ma 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!