Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyógyezer, szexuális vágy ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyezer, szexuális vágy ellen?

Figyelt kérdés
Létezik gyógyszer szexuális vágy csökkentésére? Ha igen, ajánlanátok is? Xanaxal próbálkoztam, de csak álmosabb lettem tőle, és alig bírtam a munkámra koncentrálni. Sok pénzzel dolgozom, nem szerencsés, ha hibázok, igy azt abbahagytam. Nem bírom már tovább, hogy kb. könyörögnöm kell azért, hogy "valami" legyen...Már nem is teszem, mert, iszonyuan megalázó már számomra. Pedig, ha véletlenül kezdemenyezek, akkor néha nagynehezen van valami, de akkor is az jár a fejemben, hogy tuti nem is akarja igazán, csak "kikenyszerítettem". Külsőm, súlyom nem változott mióta együtt vagyunk. (Megcsalás nem opció)

ma 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Szóval házasságban vagy és ahelyett, hogy elválnál inkább gyógyszerezni akarod magad? Durva.
ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Deritsd ki mi baja.

Csinald magadnak addig is.

Ne szedj gyogyszert arra,h egeszseges vagy.

ma 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
87%
Kommunikáció..mért nem mondod meg hogy neked kell a szex hisz fontos is egy kapcsolatban. Vagy kérdezd meg ő mért nem akarja? Meg kell beszèlni mert csak van oka
ma 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszert nem ajánlok erre a célra, viszont ételt igen. Hagymás bab. :D
ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4

Az mit segit? 🫥

ma 11:52
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Miért nem opció a megcsalás? Mindenki ezt csinálja.
ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6

Valahogy nem tudom elképzelni...

ma 12:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Szedj antidepresszánst. Abból is az snri változatot. Garantáltan eszedbe se fog jutni a szex. Sajnos tapasztalat.
ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8

Neked mi jött be? Xanaxal, frontinnal probalkoztam. De csak álmosit

ma 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!