Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a férjem szülei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a férjem szülei egymás ellen hergelnek minket?

Figyelt kérdés
A férjem naív, a szüleinek elhisz mindent. “Mellém áll” de ezek csak szavak, a szülei folyamat szidnak és gyaláznak engem és a családomat ok nélkül. Pár napja kiosztottam őket kőkeményen amiért a párom nem képes nekik megmondani az igazat.. persze azóta mindenki szemében én vagyok a szar. A párom elhiszi hogy ők semmi rosszat nem mondanak rólam pedig kb 10 ember tudja alátámasztani hogy kavarja a szart az egész család és mindennel vádolnak engem. A szüleim is azt akarják már hogy költözzek haza mert ez nem állapot (terhesen meg főleg, hisz első babánkat várjuk). Nem tudom mit tegyek, nem tudok tovább nyelni és ilyen “szülők” árnyékában élni.. Egyébként eddig évek óta tökéletesen leplezték magukat, mióta terhes vagyok azóta áll a bál.
jún. 9. 11:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és az fontos hogy a párommal semmi gond, ha nem lennének az anyjáék és nem lenne ilyen hiszékeny, vak, naív akkor semmi gond nem lenne közöttük.. Mérgembe már azt is mondtam neki hogy vagy mi vagy a szülei ha már leállítani nem sikerült. Választani persze nem képes
jún. 9. 11:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő rájuk hallgat akkor egyetért velük és egyáltalán nincs befolyásolva kérdező. Helyedben különmennék és nyugodtabban végig élném a terhességet mert árt a magzatnak, hogy folyamatosan ideges vagy.
jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És még szülsz is neki... Az a hiszékenység, naivság, vakság gondolom nem tegnap kezdődött.

Hát, vagy menekülsz, vagy együtt költöztök nagyon, nagyon messze, ésna kontaktok minimalizáljátok. A kedves férjednek ha eddig nem nőtt töke, nem most fog.

jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 Képtelen leszakadni az anyjáékról mint ez az elmúlt hónapokba kiderült, pedig közel 10 éve nem él otthon. Nem most kezdődött ebbe igazad van, de eddig nem voltak ellenem az anyjáék vagy bárki így tulajdonképpen nem zavart, nem hittem hogy így alakul pont mikor jön a gyerek
jún. 9. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező te álomvilágban élsz. A férjed még kisfiú, nem tud nélkülük élni. Nem kellett volna babát vállalni vele, de hát már mindegy. Inkább el kéne válni.
jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval mégis van vele gond...
jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!