Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi indít egy férfit hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi indít egy férfit hogy többször ràírjon egy nőre egymàs utàn ha az nem vàlaszol?

Figyelt kérdés
Mar a harmadik üzenetet kapom.Unalmas.Nem szeretem ha valaki nyomul.
2023. okt. 2. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Szexet vagy komoly kapcsolatot szeretne. Ha nem akarod ezt, akkor írd meg neki!
2023. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Banalis kerdesek.Hogy vagy? Hogy telt a napod a heten az elso munkanap?A varosban élsz?
2023. okt. 2. 20:32
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es nem ir semmi konkret dolgot.Megkerdezte miert vagyok egyedul erdekli a valasz,de ezt nem vele fogom megvitatni.Nem kozeli,nem is ismerem.Nem erzem hogy nyitnej fele.
2023. okt. 2. 20:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tiltsd le
2023. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Legjobb lenne...nem ismerjuk egymast hogy magyarazkodjak neki.Egy utazason ismertuk meg egymast.Az anyjaval volt.Kulon buszban voltunk.A szunetekben beszeltunk.Ennyi semmi kulonos.Ram ez nem tett nagy hatast.
2023. okt. 2. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy már nagyon szeretné, hogy válaszolj.
2023. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Mit gondolsz, small talk nelkul hogyan fogsz ismerkedni? Ha latod, hogy probalkozik, akkor annyira is keptelen vagy, hogy bedobj egy temat, amirol szeretnel is beszelni? Ez csak egy szokasos hetfo volt, de kepzeld tegnap lattam egy ..... Ettol letorne az osszes mukormod? Vagy lazas lennel? Kicsit furcsa a hozzaallasod, hogy mikozben te is keresel, kozben mintha azt varnad, hogy szorakoztassanak teged. Majd rajossz, hogy nem vagy kiralyno es nem jar neked alanyi jogon az udvari bolond. Akkor majd felturod a bluzod ujjat es te is beleteszel energiat az ismerkedesbe a sultgalambvaras helyett. Vagy nem, nekem az se baj, te regisztraltal tarskeresore, nem en. Az ido halad, 7000 nap az 20 ev. Minden egyes nappal amit kihagytal magadat szivatod.
2023. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7


Azt nem fogod fel, hogy NEM TETSZIK neki a csávó? Milyen energiát tegyen akkor bele, ha nem akar tőle senkit?

Ja, és leírta, hogy nem társkeresőn ismerte meg...

2023. okt. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7-nel a pont.Engem o nem erdekel,semmi kulonos.Es ez a ram irkalas egymas utan teher.Lehet maskent vennem ha nem irna meg kettot mielott valaszolok.Nem akarok nyitni,nem erzem hogy kellene.Meg nem is jo az illeto ismerkedesi stilusa.Nem fakad belulrol hogy kellene ismerkednunk.
2023. okt. 3. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!