Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Igaz vajon amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Igaz vajon amit mondd? Szerintetek békülni akar, hogy minden nap többször ír meg ppt-t készített a közös fotóinkból s ilyenek. A komolytalan válaszoktól kíméljetek.

Figyelt kérdés
Volt egy 8 hónapos kapcsolatom, de a barátnőm félrelépett 3 hónap után én megtudtam, ő letagadta én elhittem és ment minden tovább, a végén már egyéb nem volt csak mindenkitől hallottam, hogy még tart az akkori kapcsolata, így félre léptem én is ő nem tudja, viszont 3 hónapja szakítottam vele. Most 3 hónap után jelentkezett bevallotta, hogy akkor az egy megtörtént de utánna soha, és nagyon megbánta csak nem merte elmondani h ne veszítsen el és mindent megtett azért onnantól, hogy ne legyen baj, viszont mások akartak neki csak rosszat és nagyon hiányzom neki meg ilyenek, közbe pedig van egy jó pénzes pasija is jelenleg.
2010. okt. 11. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
És? Mit akarsz még tőle? Nálam az ilyen esélytelen lenne, attól a pillanattól, hogy megcsalt.
2010. okt. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bazz el se olvasom. Ez műr túl sok ilyen későb. :D
2010. okt. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked ezt még magyarázni kell? Hagyd a fenébe. Nem értem miért r*bancokkal kell kapcsolatot létesíteni.
2010. okt. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!