Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja? (lent)

Figyelt kérdés

Folyton azt magyarázza nekem hogy régen jobban szerettem, meg csak ragaszkodok meg ilyesmi, és ez nagyon rosszul esik, mivel még mindig igyekszem legtöbbet megtenni és nem értem mért mondogatja ezeket.

Mit "üzen" ezzel?


2011. nov. 26. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Már kevés vagy neki. És ez független attól, hogy te nem változtál. Ő változott, csak nem veszi észre.
2011. nov. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is ettőél félek :(
2011. nov. 26. 23:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mondod eleget, hogy szereted. Mikor udvaroltál, úgy érezte többet törődsz vele...


Legyél kicsit figyelmesebb, odaadóbb.


De ha úgy érzed, hogy igazából nem változtál a fentiekben, akkor az első hozzászólónak volt igaza, és készülj fel...

2011. nov. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!