Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, őszintén, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén, mennyire néztek meg más férfiakat az utcán, strandon stb, úgy hogy párotok van?

Figyelt kérdés
ma 12:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem teljesen normális, hogy a szép vonzza a szemet, én nőket férfiakat megnézek egyaránt, persze nem bámulva
ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Engem meg szoktak nézni nők, mégsincs sikerem a nőknél! Szóval ezek szerint nem csak azért néznek meg valakit nők, mert jól nézne ki...
ma 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem szoktam senkit megnézni.
ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Egy nőknél sikertelen férfit miért néznek meg a nők? Én sikertelen vagyok, mégis sokszor előfordul, hogy bámulnak nők.
ma 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem szoktam senkit megnézni. Nem is érdekel más, csak a saját párom.
ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
51%
Ez inkább ösztönös, tehát a "megnézés" már megtörtént, mire az agyad eljut odáig, hogy "hú, párom van, nem kellene néznem". Például a nagyon szimmetrikus arcot állítólag vonzónak találjuk. Tehát csak egy másodpercre megakad rajta a szemünk, ez szerintem nem tudatos, és nincs köze hűtlenséghez. (Persze ha mellettem ül a párom én meg órákig egy másik pasit nézek, az más tészta).
ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Amikor párom volt nem nézegettem mást, nem érdekelt. Nyilván, ha valami feltűnő jelenség jött szembe, akkor persze odanéztem, vagy akár meg is dicsértem. De ez megvan akkor is, ha egy csinos nő jön szembe velem. Nincs benne semmilyen szexuális töltet.

Fiúk, ez nagyon nem úgy néz ki, mint nálatok. Nem az van, hogy ránézünk valakire és rögtön a szex jut eszünkbe. :)

ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%

Mint pasit en se nézek meg senkit. Kéoben vagyoj hol a lángos büfék csúszda őrök kik napoznak mellettunk, meg ilyenek.


De hogy en pasikat lessek? Minek?

ma 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Kortól és nemtől függetlenül megnézem azt, akin valami érdekes van. Persze nem bámulva. Semmit nem jelent.
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

4, nem csak a szépség vonzza a tekintetet, hanem bármi, ami a normálistól elüt. Fura mozgás, torzulás, furcsa hajviselet (pl lila szín, punk tüskék), ha te bámulod a másikat, akkor is számíthatsz alaposabb vizsgálatra, mert ilyenkor az ember elbizonytalanodik ismer-e és esetleg azért bámulod, stb. Sok oka lehet.

Én is az a fajta vagyok, aki bármi szépet megnéz, nemtől függetlenül. Épp úgy megjegyzem magamnak a nagyon vonzó nőket, mint a pasikat. Akkor is, ha párom van. De se párral, se anélkül nem bámulok senkit, mert az taplóság.

ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!