Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? HELP.

Figyelt kérdés

Van egy srác kb.5éve ismerem, távol lakunk egymástól így még nem találkoztunk. Az 5év alatt egymás "bizalmasai" lettünk, mindent megosztunk egymással (titkok stb.). Nah már most kialakult egy kapcsolat, ő úgy érzi szerelmes belém és soha nem fog hozzám hasonló lány találni. Nekem fogalmam nincs mit érzek.

Ez a kapcsolat eddig nem is lenne baj meg semmi. DE felbukkant egy srác aki belém zúgott, és úgy érzem h én is vonzódom hozzá.

De az első srác szinte már a bnőjének tekint...és tom h rosszul esne neki ha összejönnék valakivel. És félek h csinálna magával vmit miattam.

Ezért fogalmam nincs h mit tegyek?

HELP!:S


2011. nov. 26. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy nem vagy a barátnője és nem hitegetted. Azzal jössz össze, akivel akarsz.
2011. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy szétzúzod a srác önbecsülését mint King King a sósmogyit, vagy összejössz a totál ismeretlennel
2011. nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem biztos meg lehet beszélni a sráccal, ha olyan őszinte a kapcsolatotok. Beszéld meg vele ÓVATOSAN.
2011. nov. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha az első sráccal még nem találkoztál, gondolom netről ismeritek egymást.. egyszerűen ne írj / ne válaszolj neki egy darabig és addig döntsd el, hogy melyik kapcsolatot szeretnéd tovább folytatni.
2011. nov. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem dobj fel egy,érmét fej vagy írás
2011. nov. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

már 3. napja nem beszéltem a sráccal... és próbáltam anno vele megdumálni ha összejönnék vkivel akkor mi lenne... és azt mondta h nagyon rossz lenne neki, meg h őt már nem érdekelné semmi, és ő nem számítanak senkinek...

és most dejavu érzésem van megint... mintha fogja lennék tartva...h miattam csinál vmit magával...

nah ez a baj...

2011. nov. 27. 12:33
 7/8 anonim válasza:

Szerintem ezért nem jó, hogyha nem keresed, mert akkor tényleg nem számít senkinek. Meg kell vele értetned, hogy ti nem jártok. Ha járnátok, akkor közös programjaitok lennének, smárolnátok, és szexelnétek. Ti egyiket sem csináljátok, ahogy írtad... Tehát nem jártok, de attól még lehetsz neki egy igaz barátja, akire mindig számíthat, és aki törődik vele. Szerintem így kellene kezelni.


A 00:11-es voltam.

2011. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne tűnj el szó nélkül, de rágd a szájába, hogy barátként továbbra is számítani fog neked.
2011. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!