Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogyan engeszte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan engeszteljem ki? Nagyon megbántam.

Figyelt kérdés

Mostanában elég stresszesek a napjaim, gondok vannak a munkahelyemen, ezért elég ideges vagyok.

A tegnapi nap még stresszesebb volt mint a többi, este amikor hazaértem le akartam vezetni a feszültséget egy kis szexel a barátnőmmel.

Neki nem volt kedve, de én erőszakoskodtam vele végül odáig fajult ,hogy adtam neki egy pofont idegességemben.


2011. nov. 16. 15:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
nyugi nem fog elhagyni. a nők inkább tűrik az ilyet, minthogy egyedül legyenek. szánjad bánjad vegyél neki vmi szépet egyből szétrakja majd hidd el.
2011. nov. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Az a "baj" ,hogy ő elég jól néz ki, ha akarna gyorsan találna magának valaki mást. :S
2011. nov. 16. 16:31
 13/17 anonim ***** válasza:
azért ezt ne!!nem csodálnám ha alaposan megharagudna.épp amiatt mer nem volt kedve hozzá,megütötted?na szégyeld el magad.kérj tőle bocsánatot.
2011. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Arra nem is gondoltál hogy neki is lehetett stresszes napja mi? Nem hát, mert a nőknek minden olyan könnyű mi? Te egy töketlen idióta vagy!!!! Ha pedig jó nő, akkor meg kéne becsülnöd, nem pedig lepofozni, ha nem akar sexelni.
2011. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Az a "baj" ,hogy ő elég jól néz ki, ha akarna gyorsan találna magának valaki mást. :S


Remélem, így lesz:DDD

2011. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%
hogy hogyan engeszteld ki?hát ln személy szerint olyan gyengéd lennék vele amennyire csak lehet,vidd el vacsorázni,vegyél neki virágot,vidd el moziba és amikor haza mentek gyújtsál gyertyát a szobába és kényeztesd gyengéden....adjál neki egy masszást és kényeztesd hogy úgy hogy nem csak magadra gondolsz....nekem bevált...sajnos nekem is volt pofonos sztorim,bár nem ilyenért az annak ellenére hogy bár jogos volt megbántam hogy megtettem...azóta 8 szor meggondolom mielőtt cselekszem..
2011. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy jogosan ütöm meg a másikat, akár férfi, akár nő adja...
2011. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!