Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogyan engeszte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan engeszteljem ki? Nagyon megbántam.

Figyelt kérdés

Mostanában elég stresszesek a napjaim, gondok vannak a munkahelyemen, ezért elég ideges vagyok.

A tegnapi nap még stresszesebb volt mint a többi, este amikor hazaértem le akartam vezetni a feszültséget egy kis szexel a barátnőmmel.

Neki nem volt kedve, de én erőszakoskodtam vele végül odáig fajult ,hogy adtam neki egy pofont idegességemben.


2011. nov. 16. 15:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem kifogás h stressz stb...Remélem ki vágott mint macskát szarni.
2011. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Beteg állat vagy. Menj pszichológushoz, és amíg kezelteted magad, ne legyen párkapcsolatod.
2011. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Remélem visszakézből kaptál tőle olyat, szerintem nincs az a stresszhelyzet, ami indokolná, hogy kezet emelj arra, akit ELVILEG a világon a legjobban szeretsz.

Én megérteném ha hallani sem akarna rólad. Az, hogy mit tegyél? Örülj neki, ha egyáltalán még szóba áll veled, és sürgősen kezdj el azon gondolkodni, hogy tudod levezetni a feszültséget!

2011. nov. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Tőlem ezek után mehetnél Isten hírével. Majd egymagad hátha elgondolkozol azon, hogyan fogd vissza magad. Idióta.
2011. nov. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Gondolj bele, mit tennél fordított esetben... ugye? Gondolom már egyedülálló vagy.
2011. nov. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

Ti idióta férfiak, mert az én parommal is elõfordùl ilyesmi,( na jó pofont az kihagyva)hogy ha valami baja van, akkor a sexxel akarja megoldani a problémajat. Ha van kedve, ha nincs az embernek. Nem gondolod, hogy mi nekünk is stresszes az életünk és massal igyekszünk levezetni.

Ha most megtetted,akkor meg fogod legközelebb is tenni.

Az igaz az én parom viszont nem esik nekem durvan, de hogy igy vezeti le a stresszt vele is elõfordùl.

2011. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Sehogy, ezt már fújhatod. Remélem, volt esze a lánynak, és kidobott.

Ja, meg a feszültséget nem feltétlen szexszel kell levezetni. Mentél volna el futni, vagy dobtál volna be egy sörunikumot, mindenki jobban járt volna.

2011. nov. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát előfordult párszor, hogy nem akartam, de ha pofont kaptam volna érte, eléggé kiakadtam volna. És az a baj, hogyha egyszer megteszed, még egyszer megfogod. Bocsi, de én kitennélek, engem nem tudnál engesztelni.
2011. nov. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy! :S

Remélem elhagyott abban a pillanatba.

2011. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A drága férfiak gyöngye kérdezőnek nem tetszenek a válaszok. :-)

Mekkora szánalmas egy férfi(???) lehet...

2011. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!