Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a fenet csinaljak?

Figyelt kérdés
Nagy szerelmem elhagyott ket eve amikor a 3. babankkal teherbe estem.Ki voltam borulva,sirtam neki,könyörögtem,hogy legalabb a gyerekeivel törödjön.De semmit nem segitett,pedig anyagilag nagyon jol all.Teljesen magamra hagyott itt külföldön.3-4 havonta felhivott es ennyi.Eltünt ugy,hogy azt sem tudtam el-e hal-e.Erre most összekaptam magam,visszanyertem a regi alakom,megtalaltam a hyelyem a vilagban es rengeteg pasi kezdett el udvarolni,de nem foglalkoztam velük.De 3 hete belepett az eletembe egy Igazi ferfi.Sportos,udvarias törödik velem,habar meg a gyermekeimet meg nem mutattam be neki.Erre most egy fel oraja felhivott az exem,hogy latni akar minket,velünk akar lenni es mar holnap induljunk hozza.Meg mindig szeretem,de annyi fajdalmat okozott mar nekem,hogy azt hittem belehalok.Melyiket valasszam?Az egyik a gyerekeim apja es meg szeretem,de a masik kivül-belül jobb,de nem ismerem meg annyira. :(
2011. nov. 15. 18:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De most komolyan már bocsi, de érdekel valakit, hogy ki az apa... Ha leszarja a ygerekeit? Ha ilyesmit megtett, akkor többször is megfogja! Mert látja, hogy megteheti bűntetlenül. Első a macsó, aztán jöhet az ex ESTLEG!.
2011. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Dragak vagytok,nagyon köszönöm.Az exem Brüsszelben lakik nem Magyarorszagon.Mi nemetben lakunk.
2011. nov. 15. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!