Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fészkes fenét csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fészkes fenét csináljak? :D Nem vagyok én ebben olyan jártam.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel rengeteget beszélgetünk, meg flörtölünk, meg néha történnek kis kalandok is, de nem feküdtünk le egymással... Tehát én azt hiszem, hogy kezdek valami kis szikrát érezni Iránta és nem tudom mit csináljak, de azt hiszem ő is érzi, mert mindig mondja, jajj de jó csaj vagy te, meg bókol és mondom flörtölünk. Na és a múltkor mondta, hogy ő nem fog a lányok után futni, ha egy lánynak tetszik, akkor adjon egyértelmű jeleket, mert ő nem fog kezdeményezni, azaz ennyi volt a lényege... Mit tegyek???? :D
2011. júl. 22. 13:01
 1/9 anonim válasza:
100%
szerintem küldtetek mindketten egyértelmű jeleket. kérdezz rá konkrétan, az lesz a legegyszerűbb meg leggyorsabb :)
2011. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mondd meg az igazat ,ha akarsz valamit!
2011. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ja a probléma csak az, hogy én sem nagyon szoktam fiúk után futkorászni... :D
2011. júl. 22. 13:05
 4/9 rakkerman ***** válasza:
100%
akkor sétálj vagy kocogj
2011. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
közösen flörtölgettek..szóval ha kezdeményeznél se futnál utána mert már lényegébe igy is együtt vagytok vmilyen formában...csak beszélj vele,hogy te többet szeretnél ha ő is benne lenne...jelek..hmm szerintem már jeleztetek eleget kicsit cselekedjetek
2011. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha csak várjátok, hogy a sült galamb a szátokba repüljön, akkor nem lesz ebből semmi. Ennyi.
2011. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha tetszik és ott van 2 lépést csak megtehetsz 1 életen át tartó boldogságért
2011. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"ő nem fog kezdeményezni," Milyen fiú az ilyen? Amelyik ilyen kijelentést tesz, az haljon meg magányosan szűzen! Akár hogy is néz ki és akár milyen is ez a fiú én a helyedbe hagynám, a pi.ába, de majd te futkossál utána, meg adjad a jeleket. Milyen jelekre gondol?-Kínálja fel neki egy magát meztelenül egy ezüst tálcán. SZÉGYEN! Van még rajta egy csomó pasi, még jobbak is, keres egy másik!
2011. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 FirenzeiNemesasszony ***** válasza:
Viccesek ezek a mai "pasik"... Csajszi, szerintem hagyd rá. Egyszer úgyis jön egy fiú aki küzdeni fog érted. :) Nem hittem volna, hogy 2011-ben a hím neműek körében is lesznek ribancok.
2011. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!