Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

A pasim egy csajozógép, ezt tudom. Előéletét tekintve érdekes, hogy 3 hónapja még mindig együtt vagyunk. De tudom szeret és nem csalt meg. Mindketten elég heves vérmérsékletű emberek vagyunk, és mindketten pasizunk/csajozunk, de megcsalásig ez nem fajult. Csak ilyen hiúk vagyunk, kell a visszajelzést, meg még fiatalok vagyunk.

Most viszont elöntötte az agyamat a sz@r.

Mindig csak a facebook.... De a facebook oldalára kiírta egy csaj, hogy "jövőhéten, jó?!"

Ennek a kiírásnak van valószínűleg egy előzménye. Tegnap focimeccsük volt és nyertek, jól beittak a csapattal együtt, aztán feljött fészbukra. Én nem beszéltem vele, mert nem szeretem azt, ha a csapattársai előtt úgy bezsél velem , mint a kutyával, ami nem megszokott, emiatt egyszer még csúnyán össze fogunk veszni.

Na de, valószínűleg ott ültek körben és ráírtak chaten az összes csajra, köztük valószínűleg erre a leányzóra is, majd köszönés nélkül hirtelen lelépett.

Hülyíteni azt tudja a csajokat ez biztos. De a rossz az, hogy most nem tartózkodunk egy városban, mert hazautaztam az ünnepekre. Ő pedig kedden jön utánam, most lesz a nagy bemutatás.

Mikor és hogyan kellene letámadnom a bizonyos kérdéssel, hogy ki ez??

Nem tudom mit csináljak, segítsetek :(


2011. ápr. 24. 09:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolat ez, ha nem bíztok egymásban?
2011. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

:(

tanácsot sajnos nem tudok adni... de énis eléggé szenvedek a pasim miatt, az előtted lévő kérdés az enyém:(


Mi az hogy a csapattársai előtt úgy beszél veled, mint a kutyával?! Na álljon már meg a menet. Nem igazán bizol benne, te sem. Én se biznék, ha ilyen lenne.

Én azt mondom3hónap után kibirható ha lelécelsz, hafyg a francba!

2011. ápr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha neked a pasizás/csajozás nem számít megcsalásnak, akkor nem értem, miért vagy kiakadva.
2011. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

de nem akarok vele szakítani. mert rengeteget változott miattam! egész más ember lett, szerelmes, csak magának is nehéz bevallani, erre már rájöttem. többször mondta nekem, hogy ő sem tudja mi van vele, és a haverok előtt nem akar elgyengültnek látszani.

de ez élőben nem így van. ha a haverjaival megy bulizni és én is ott vagyok akkor összevissza dicsekszik velem, de így neten keresztül amúgy sem lehet normálisan levenni a másik reakcióit, főleg ilyen helyzetben.

erre rákérdezek még, tudom, hogy nem akarja, hogy vége legyen a dolognak, mert nagyon szeret, szerintem meg tudom vele beszélni a dolgot, viszont ha erre a csajra nem tud normális magyarázatot adni, akkor sajna tényleg elválnak útjaink, pedig mindketten oda meg vissza vagyunk a másikért!

2011. ápr. 24. 09:59
 5/20 A kérdező kommentje:

utolsó!

ezalatt flörtölést értek.

de itt már konkrétan mintha a csaj egy időpontot akarna tőle kicsikarni.

2011. ápr. 24. 10:00
 6/20 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mit csináljak, segítsetek :("


- Ha ebben az esetben sem tudod, mit csinálj, és vadidegenektől kérsz segítséget, akkor meg is érdemelsz egy ilyen pasit. Így visszaolvasva Te kicsit sem tartod nevetségesnek az egészet? Úgy írsz, mintha a sors kötelezett volna, hogy vele légy. Ha már egyszer vele vagy, nem tudod eldönteni, hogy vele akarsz-e maradni?

2011. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Azt meg most vettem észre, hogy nem mersz egy ilyen egyszerű dolgot sem megkérdezni tőle. Hát, erre már nem tudok mit mondani... maradj akkor vele, hisz láthatóan ő egy nagyon jó emebr. (már amikor)
2011. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
igen, lehet, hogy nevetséges, de biztos voltál már szerelmes, ilyenkor meg bármilyen józan felfogású ember is vagyok, nem minden csak fekete és fehér. nálam legalábbis nem.
2011. ápr. 24. 10:02
 9/20 A kérdező kommentje:

de mondom, hogy most még csak egy városban sem vagyunk.... telfonon meg nyilván nem fogok rákérdezni.

legközelebb max kedden...

2011. ápr. 24. 10:03
 10/20 anonim ***** válasza:

"mindketten pasizunk/csajozunk"


Nincs több kérdésem.

2011. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!