Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

A pasim egy csajozógép, ezt tudom. Előéletét tekintve érdekes, hogy 3 hónapja még mindig együtt vagyunk. De tudom szeret és nem csalt meg. Mindketten elég heves vérmérsékletű emberek vagyunk, és mindketten pasizunk/csajozunk, de megcsalásig ez nem fajult. Csak ilyen hiúk vagyunk, kell a visszajelzést, meg még fiatalok vagyunk.

Most viszont elöntötte az agyamat a sz@r.

Mindig csak a facebook.... De a facebook oldalára kiírta egy csaj, hogy "jövőhéten, jó?!"

Ennek a kiírásnak van valószínűleg egy előzménye. Tegnap focimeccsük volt és nyertek, jól beittak a csapattal együtt, aztán feljött fészbukra. Én nem beszéltem vele, mert nem szeretem azt, ha a csapattársai előtt úgy bezsél velem , mint a kutyával, ami nem megszokott, emiatt egyszer még csúnyán össze fogunk veszni.

Na de, valószínűleg ott ültek körben és ráírtak chaten az összes csajra, köztük valószínűleg erre a leányzóra is, majd köszönés nélkül hirtelen lelépett.

Hülyíteni azt tudja a csajokat ez biztos. De a rossz az, hogy most nem tartózkodunk egy városban, mert hazautaztam az ünnepekre. Ő pedig kedden jön utánam, most lesz a nagy bemutatás.

Mikor és hogyan kellene letámadnom a bizonyos kérdéssel, hogy ki ez??

Nem tudom mit csináljak, segítsetek :(


2011. ápr. 24. 09:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

miért ragadtok le egy-egy mondatrésznél?

a történet egészében egy kerek egész. ha egy-egy részt ragadsz ki belőle egész más értelme van :S

2011. ápr. 24. 10:04
 12/20 anonim ***** válasza:

"igen, lehet, hogy nevetséges, de biztos voltál már szerelmes, ilyenkor meg bármilyen józan felfogású ember is vagyok, nem minden csak fekete és fehér. nálam legalábbis nem."


- Igen ezzel már sokan magyarázkodtak a környezetemben, amikor megindolkolták, miért hülyék. Ha Te olyan szerelmes vagy, minek kérsz tanácsot, ha az egyetlen megfelelő tanácsot nem fogadod el, mert olyan szerelmes vagy?

2011. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

mert eddig nem tanácsot adtatok, hanem engem szidtatok, vagy a legegyszerűbbel álltatok elő : hogy szakítsak vele...

most akkor miről beszélünk?

2011. ápr. 24. 10:08
 14/20 anonim ***** válasza:
Az az egy mondatrész kiadta az egészet. Ha nem vagytok hűségesek egymáshoz maximálisan, akkor miért akadsz ki azon, ha ő él a lehetőséggel, és más nők felé is nyit?
2011. ápr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

áh mindegy.

köszönöm az eddigi válaszokat.

többet nem kérek :)

2011. ápr. 24. 10:11
 16/20 anonim ***** válasza:
És TE, kedves kérdező, voltál már szerelmes? Ismered azt az érzést, amikor szeretsz valakit, CSAK őt és senki mást, és nem érdekel más ember, még csak a lehetőség se fordul meg a fejedben, hogy másokkal flörtölj? Egyértelmű, hogy nem vagy szerelmes. Legfeljebb ragaszkodsz hozzá, de ez nem szerelem.
2011. ápr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ez történik, ha olyan válaszok érkeznek, amiket a kérdező nem akart hallani. Csak akkor nincs értelme feltenni a kérdést.
2011. ápr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"mert eddig nem tanácsot adtatok, hanem engem szidtatok, vagy a legegyszerűbbel álltatok elő : hogy szakítsak vele..."


- Utóbbi volt a tanács. Elnézve a leírásból két verzió lehetséges: 1. Titeket az Isten is egymásnak teremtett, mert két, komoly kapcsolatra alkalmatlan ember vagytok, aki egymás elviselhetetlenségében találták meg a "boldogságukat". 2. Rohadtul nem illetek össze, és ez az össze nem illőség kihozza belőletek a legrosszabb oldalatokat (hiszti, flörtölés, másfelé kaicsngatás stb.).


Válassz.

2011. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mivel nem ismerünk benneteket, néhány mondatból nehéz ítélkezni, de tény, hogy te arra vársz megerősítést, hogy nincs semmi baj. Én nem tudnék megbízni egy csajozógépben, de ezt te tudod. Ha rákérdezel nála, kitalál majd valamit. Megkérdezheted te is a csajt neten keresztül, ha gondolod. Bár onnan kezdve, hogy a pasit beszámoltatjuk a lépéseiről, rabnak fogja magát érezni, ami a szerelem végéhez vezet törvényszerűen. Ha meg nem kérdezel rá, te leszel boldogtalan, ami szintén a szerelem végéhez vezet, mert a boldogtalan nők megcsúnyulnak és már nem ébresztenek szerelmet a pasiban.

Persze ezek végletek, de én tapasztaltam, hogy ezek a folyamatok lassan, nagyon lassan kiváltják azt, hogy 2 év alatt elmúlik a szerelmesek szeméből a boldogság és soha többé nem tér úgy vissza.


De hogy ne csak lelombozzalak, itt van egy cikk, ami nekem nagyon sokat segített. Az én párom is egész más velem haveri körben, mint négyszemközt. Nem beszél velem úgy, mint a kutyával, csak egyszerűen levegőnek nézett jó ideig, még a kezemet is elengedte előttük. Majdnem rámentünk erre. Nagyon sokat fogsz szenvedni egy ilyen ember mellett.

A cikk, ami nekem segített egy kicsit megérteni őt, és amiről te is írtál:


[link]


"A férfiak összezavarodnak és szégyellik a többi „erős” és sziklaszilárd férfitársuk előtt, hogy ennyire elgyengültek. Sajnos emiatt sokan választják a könnyebb utat: megbántva a nőt, letagadják mit éreznek és menekülni próbálnak a szerelem szorításából."


Én jeleztem a páromnak, hogy nekem ez így nagyon nem jó. Ezután már megfogta a kezem előttük, de belőlem már sose múlik el az az érzés, hogy nem volt rám büszke. Szerintem el se hinné, hogy emiatt nem akarok már tőle gyereket és semmibe nem merek belevágni, ami örökre hozzáláncolna.

2011. ápr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszönöm szépen! Pont egy ilyen válaszra vártam!

Tény az, hogy tényleg azt várom tőle, hogy megerősítse nem kell aggódnom, de ismerem annyira, hogyha vaj lenne a füle mögött és megkérdezném, elmondaná! Ez biztos. Lehet, hogy ezért is félek rákérdezni (erre az előtted válaszolók rendesen ráugrottak, hogy ha még ezt se merem megkérdezni az gáz...:S). De mindennek eljön az ideje.

Odaírtam amúgy a lány (mellesleg 15 éves a csaj, tehát ha egy rakás részeg focista szívatja komolyan veszi) bejegyzése alá kis megalázással egy pár kedves szót, a leányzó pedig rögtön törölte a bejegyzést. Jobb lett volna, ha nem törli, mert akkor legalább a barátom is látta volna, de mostmár mindegy.

AMúgy azon se lepődnék meg ha fogalma se lenne arról, hogy ki ez, mert szerintem az össze lány ismerősét végigszívatták.

A barátaival kapcsolatban annyi, hogy a társaságukban, tehát ha én is ott vagyok, akkor dicsekszik velem. Csak ha telefonban beszélünk, vagy neten amikor ott vannak, akkor furább. Azt hiszem ez még az enyhébb verzió.

De már elterveztem mit fogok mondani ha felhív : " Amúgy majd válaszolj már Cecíliának, mert nagyon szerette volna tudni hogy jövő héten találkoztok-e. Én kedves megmondtam neki, hogy merre menjen, de szerintem megsértődött, mert kitörölte a bejegyzést, na meg én is kíváncsi lennék, hogy mit válaszolsz..."

Csak addig amíg nem hív itt őrlöm magam, mert én most emiatt nem fogom felhívni, most megvárom, hogy ő hívjon.

2011. ápr. 24. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!