Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülinap?!?!?!? Mi a fenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinap?!?!?!? Mi a fenét tudnék ajándékba adni?

Figyelt kérdés

A barátomnak nemsokára eljön a szülinapja és őszintén nem tudom mit adjak ajándékba aminek komolyan örülne.

Azért ilyen problémás a helyzetem, mert pénzügyileg el van engedve és minden sz@rt megvesz magának, még azt is amire semmi szöksége...

Szóval tárgyat nem nagyon tudok neki venni amit értékelne.

kaját megint ha csinálok neki nem nagy cucc, mert ő minden nap elmehet kajáldába....

A szex terén sincs nagyon új vagy ha van attól én picit parázom....


Szóval nincs nagyon ötletem....


Esetleg ha valakinek van valami jó, megköszönném, nem baj ha tárgy vagy kaja vagy ilyesmi amit leírtam, hátha jó és mégis nem gondoltam rá.


2011. ápr. 11. 20:44
1 2
 1/14 You got OWNED! ***** válasza:
Ha szeret akkor nem kell valami hűde drága szarság. Elég egy valami kis cuccos. Csoki vagy egyéb ilyesmi. Meg egy jó éjszaka;)
2011. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 R3al ***** válasza:
Hány éves lesz ? akkor segíthetek ha tudom mennyi...
2011. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Jó egy csoki, mozi és egy estére gondoltam....

De ez mindig szinte így van csak csoki nélkül :P

valami különlegeset szeretnék.


Egyébként 20 éves vagyok, ő 21

2011. ápr. 11. 20:51
 4/14 anonim ***** válasza:

Mond ezt!


Drágám! Mit szólnál ha a születésnapi ajándékodat 9 hónap mulva kapnád meg??

erre: miért pont 9 hónap múlva?

Te: Mert akkor egy életreszoló ajándékkal lepnélek meg!

2011. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én megajándékoznám egy romantikus és szexi masszázzsal. Szerintem azt minden férfi szereti.
2011. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Meg is ijedne..... egy pronty, még neee...


De a masszázs már jó ötlet :)

2011. ápr. 11. 20:53
 7/14 anonim ***** válasza:
attól h el van engedve ha szeret értékeli ha sütsz neki 1 tortát vagy veszel vacsiztok otthon filmeztek az ágyban egymás mellett és ha gondoljátok 1 kis masszázs,sex is belefér nem?
2011. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Háát persze, csak ezt már csináltuk, nem mondom hogy nem rossz, mert ha nincs más ez is tökéletes lesz. :P
2011. ápr. 11. 23:10
 9/14 anonim ***** válasza:
vidd el vidámparkba/állatkertbe :)
2011. ápr. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha szeretitek a szerepjáűtékot, akkor este ültesd le egy székbe, vegyél fel egy szexi ruhát, rendőrnő vagy nővérkeruhát vagy ilyesmit (beate uhse-ban lehet kapni ilyen cuccokat, bár nem a legolcsóbb, de kultúrált, nem ciki bemenni, ha pesti vagy, akkor Corvin mellett van egy:)) és csinálj neki egy sztriptízt, de ne ilyen amatőr szinten, neten lehet nézni videókat alapokat megtanulgatni. csinálj neki egy szexi kis jelenetet, aztán vizsgálgasd/igazoltasd :D
2011. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!