Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülinap?!?!?!? Mi a fenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinap?!?!?!? Mi a fenét tudnék ajándékba adni?

Figyelt kérdés

A barátomnak nemsokára eljön a szülinapja és őszintén nem tudom mit adjak ajándékba aminek komolyan örülne.

Azért ilyen problémás a helyzetem, mert pénzügyileg el van engedve és minden sz@rt megvesz magának, még azt is amire semmi szöksége...

Szóval tárgyat nem nagyon tudok neki venni amit értékelne.

kaját megint ha csinálok neki nem nagy cucc, mert ő minden nap elmehet kajáldába....

A szex terén sincs nagyon új vagy ha van attól én picit parázom....


Szóval nincs nagyon ötletem....


Esetleg ha valakinek van valami jó, megköszönném, nem baj ha tárgy vagy kaja vagy ilyesmi amit leírtam, hátha jó és mégis nem gondoltam rá.


2011. ápr. 11. 20:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hehe....

Hát nem mondom nem lenne jó :P Tökre beindultam erre :D


Egyébként úgy döntöttem, elviszem moziba, utána csinálok neki vacsira borsos tokányt, meg tiramisut és akkor estére egy kis szerepjáték:D


Szerintetek ez így jó ajándéknak?

2011. ápr. 12. 21:59
 12/14 anonim ***** válasza:
ha nekem adod én örülök neki:D
2011. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na fene főzni is tudsz ha emellett még csinos is vagy és nem laksz messze el is veszlek :)
2011. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jajj de kedves vagy:) Tisztára elpirultam:)
2011. ápr. 12. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!