Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a fenet csinaljak?

Figyelt kérdés
Nagy szerelmem elhagyott ket eve amikor a 3. babankkal teherbe estem.Ki voltam borulva,sirtam neki,könyörögtem,hogy legalabb a gyerekeivel törödjön.De semmit nem segitett,pedig anyagilag nagyon jol all.Teljesen magamra hagyott itt külföldön.3-4 havonta felhivott es ennyi.Eltünt ugy,hogy azt sem tudtam el-e hal-e.Erre most összekaptam magam,visszanyertem a regi alakom,megtalaltam a hyelyem a vilagban es rengeteg pasi kezdett el udvarolni,de nem foglalkoztam velük.De 3 hete belepett az eletembe egy Igazi ferfi.Sportos,udvarias törödik velem,habar meg a gyermekeimet meg nem mutattam be neki.Erre most egy fel oraja felhivott az exem,hogy latni akar minket,velünk akar lenni es mar holnap induljunk hozza.Meg mindig szeretem,de annyi fajdalmat okozott mar nekem,hogy azt hittem belehalok.Melyiket valasszam?Az egyik a gyerekeim apja es meg szeretem,de a masik kivül-belül jobb,de nem ismerem meg annyira. :(
2011. nov. 15. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj meg irni...XD
2011. nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer megtesz valamit, az másodszor is meg fogja tenni. És ha ennyire kellessz az exednek, akkor vár szépen. Te pedig próbáld meg azzal a pasival, aki 3 hete van az életedben és ha nem jön össze, akkor jöhet az ex maximum. Nehogymár az nyúl vigye a puskát!
2011. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is, hogy a volt párod tanuljon az esetből, mondd neki, hogy az nem úgy megy, hogy csak szól és te ugrassz. Ha csak így elhagyott, akkor tennie kell valamit azért, hogy meg tudj neki bocsájtani, tehát várnia kell. Ez idő alatt pedig jobban megismerheted a másik férfit, azután dönthetsz. Mert hidd el, a te kezedben van a döntés. :)

18L

2011. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szegény asszony.. együtt tudok veled érezni. hallgasd meg a férjedet hogy mivel magyarázza ezt a hirtelen eltünést. lehet hogy a ti érdeketekben tette, csak akkor nem mondta meg. egy próbát megér
2011. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem mennék vissza hozzá a helyedben. Bár, én férfi vagyok, de én is most léptem ki egy ilyesmi kapcsolatból, csak, nem a saját gyermekem volt, és nagyon sokat veszekedtünk. De szerintem, aki ott tudja hagyni a családját csak azért, mert a nő meghízott a terhesség miatt. az megtenné még egyszer. De ez az én véleményem.


2. A helyedben 3 gyerekkel biztosan nem jönnék vissza magyarországra

2011. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne te menj az ex után, mondd neki, hogy jöjjön ő hozzátok vissza.

Én megvárnám mit lép a gyermekeid apja. És az egészet elmondanám az új pasinak, hogy még nem tudod mi lesz és nem akarod még biztatni őt, de barátok még lehettek, tehát még tartsátok a kapcsolatot, amíg nem tudod, hogy mit lép az ex. És ha újra mégiscsak faképnél hagy, akkor legyél nyitott az új pasi iránt és legyetek együtt.

2011. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utol válaszoló: És akkor a leendő pasi majd abban a tudatban lesz, hogy ő a szamár. (Ha nincs ló jó a szamár is.)
2011. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nehogy elengedd a macsódat, ha meg csődöt mondasz jöhet az a (...)
2011. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne menj vissza az exhez!Szemét húzás volt tőle,hogy 3 gyermekét és téged is elhagyott.Ha 2 évig kibírta,hát várjon csak a sült galambjára Mo-n.Ha annyira látni akar,majd ő kiutazik hozzád külföldre!!!!!!!

Te pedig éld a megszokott életed külföldön a 3 gyerekkel.Randizz az új férfivel inkább,érezd jól magad!

2011. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

19:01-es vagyok


Hát igen, itt most a legrosszabb helyzetben az új pasi van, aztán ő majd eldönti mennyit ér neki a kérdező. De szerintem 1 esélyt kaphat az ex, márcsak azért is, mert ő a gyermekek apja. De ne a nő fusson utána, ha visszatér hozzájuk holnap, akkor megpróbálhatják újra, ha meg nem, akkor ott a másik pasi.

2011. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!