Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
Kb 4 hónapja szakítottam a 4 évvel idősebb barátnőmmel. Ő volt az első barátnőm, előtte csak futó kalandjaim voltak. Most láttam, hogy összejött vmi csávóval és totál ki vok :(, pedig csak 3 hónapig voltunk együtt... és a szakítás is mikor volt már... Ráadásul a srác még nálam is fiatalabb és ez még jobban felbasz idegileg. Mi a fenét csináljak? Barátaim családom nem akarom már ezzel traktálni és én is szánalmasnak érzem az egészet, de nem tudok mit csinálni. Alig bírom visszafogni magamat, hogy ne írjak neki, pedig tudom, hogy semmi érteleme nem lenne... Mi a fenét csináljak minden percben ez jár a fejemben, ismerkedni sem tudok emiatt normálisan :(
2011. márc. 28. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egy kapcsolatnak vége, akkor vége. Soha ne is álmodj arról, hogy újra _ugyanolyan_ lesz mint régen. Mert nem lesz. Rúgj be, és bulizd ki magadból a bánatot. Vagy legyél a barátaiddal. Egyszerűen próbáld magad úgy lefoglalni, hogy ne jusson eszedbe a lány.
2011. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez sajnos így van.

De szerintem erre a legjobb megoldás, valami sport...pl. egy harcművészet. Nekem bejött;)

2011. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igyál sok sört a haverokkal és elfelejted a bajokat aztán kicsit pihentesd a dolgot majd újra ismerkedsz más lányokkal annyi van a földön simán lesz másik :)
2011. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is most akartam elkezdeni futni, meg gyurni kicsit, tök lelkes voltam, erre ezt látom, nagyon szar, mindenesetre elkezdek sportolni az tuti. Milyen régen volt már bszki, nem akarok emiatt bekattanni :( tököm tele van legszívesebben kitöröltetném a fejemből :(
2011. márc. 28. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!