Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok?

Figyelt kérdés
Kinek mi az oka arra, hogy egyedül van?
2011. nov. 13. 14:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Plusz félénk is vagyok, ha látom, hogy valaki néz, akkor nem tudom mit csináljak, ezért a legegyszerűbb megoldásként nem nézek oda. :/
2011. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
megfigyeltem a világot, és arra a következtetésre jutottam, hogy a szerelmesek vagy ostobává válnak, vagy "csak" feladják az álmaikat. ez nekem nem kell. ennyi.
2011. nov. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egyedul vagyok, talan valoban tul igenyes vagyok se egyik se masik nem jon be, ha bejonne kulsoleg akkor egeszen biztos, hogy belul valami nem stimmel, es forditva!

de tobbnyire nem teszenek kinezesre, a szep fiuk mindig foglatak...........

31 L

2011. nov. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nahát.Összetett.Az úgy volt hogy barátok voltunk,nekem tetszett,aztán idővel egyre erősebb érzéseim voltak iránta,de még nem szerelem.Neki viszont igen.Amikor bevallotta megijedtem,hogy nem vagyok még kész rá,nem lennénk még elég neki,de főleg attól,hogy elszúrom,és örökre elvesztem mint barát is.Azt nem élném túl...ja csak azzal amit végül tettem elvesztettem (kiakadtam,összevesztem vele) nem beszéltünk sokáig.Nekem nagyon fájt ő meg konkrétan semmi.Megpróbáltam kitörölni az életemből de ez a szándék persze nem volt olyan komoly hogy mondjuk Facebookról töröljem az ismerőseim közül,vagy letiltsam.Sőt, nézegettem az adatlapját,a képeit,és egyre jobban bántam hogy nem próbáltam meg vele.Aztán én voltam a legboldogabb mikor írt nekem egy üzenetet,amibe benne volt mennyire nagyon hiányzok,és milyen fontos vagyok neki mert én vagyok a legjobb lány barátja és nem talál jobbat nálam mert nincs,és bocsássak meg neki és szüksége van rám mert nagyon szeret mint barátot és egyebek.Elolvadtam.Megint kezdtünk közel kerülni egymáshoz vagyis rengeteget beszélgettünk,és annyira megnyíltunk egymásnak,mint senki másnak (régen is nagyon közel álltunk egymáshoz ilyen szinten,de most még jobban) aztán sétáltunk,hogy beszélgessünk,na ebben a sétában volt sok minden,rengeteg szoros ölelés,séta kézen fogva,imádtam,de semmi olyan dolog.Aztán összejött egy lánnyal,majd szakított.Az előző sétánkra egy hónapra megint elmentünk sétálni.Megint közel kerültünk egymáshoz,annyira hogy már nem csak ölelések és puszik voltak,hanem csókig is eljutottunk.Ami után közölte hogy ebből nem lehet semmi,mert nem szeret.Azért még ottmaradtunk,beszélgettünk,voltak majdnem csókok,aztán végül is eljöttünk,úgy hogy barátok maradunk.Ez augusztusban történt,után 3szor beszéltünk,mindháromszor én kerestem őt.Utána vártam,majd keres,de azóta semmi.Pedig a sétákon is annyit mondott olyat amit elhittem neki milyen fontos vagyok stb és az óta mégis semmi.:/ én várok valami csodára,hátha megint ír,de így lassan 3 hónap után reménytelen.Másra nem is nézek.Őt szeretem.:/ezért nincs pasim.
2011. nov. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy csúnya vagyok. Ez van.
2012. jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!