Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok?

Figyelt kérdés
Kinek mi az oka arra, hogy egyedül van?
2011. nov. 13. 14:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem az, hogy nincs pasim
2011. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
logikus xD
2011. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

akkor kicsit részletesebben a gyengébbek kedvéért:


-túl magasra teszitek a lécet és nem felel meg senki az igényeiteknek

-most vagytok túl egy kapcsolaton és jó egyedül lenni

-nem kezdeményez nálad senki

-van egy kiszemelt de nem kellesz neki


ilyenekre gondolok

2011. nov. 13. 14:22
 4/15 anonim ***** válasza:
1., 3., 4.
2011. nov. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2. 3., de inkább 3. Ha fiú lennék, kezdeményeznék. De mivel lány vagyok, és oldschool, ezért ezt a feladatot átengedem a pasiknak.
2011. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
1, 2 meg én már lassan úgy vagyok vele, hogy inkább vagyok egyedül, mert így megkímélem magam egy csomó hülyeségtől!:D mondjuk ez lehet csak azért van így, mert rossz tapasztalataim vannak. De kezd idegesíteni a dolog, mert ahogy körbe nézek mindenkinek van barátja és csak én vagyok szingli!:D 24/L
2011. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én most egy évig voltam szingli, pedig előtte sosem volt ekkora szünet szerintem az életemben ilyen téren. Két éves kapcsolaton voltam túl és nem vágytam senkire komolyabb szinten. Hiányzott az ölelés, az érintések, de ennyi... A hátam közepére sem kellett volna egy kapcsolat, amit megint szépen előröl kezdhetek felépíteni. Valami olyasmi érzésem volt, hogy összedőlt a kártyaváram, amit nagyon nagyon sokáig építgettem és úgy éreztem nincs energiám, sem kedvem ezt újra felépíteni. Jelentkező akadt volna több is, de senkit nem találtam "elég jónak", persze mint utóbb rájöttem leginkább magam miatt, nem a srácokkal volt probléma. Egyszerűen nem álltam készen.

Aztán amint nyitott lettem volna egy új kapcsolatra hatalmasat koppantam, ami megint padlóra tett, végül megismertem egy srácot, aki iszonyatosan tetszett, az egész lénye vonzott úgy ahogy van, de akkor ő mást szeretett volna megkapni, így félretettem az érzéseimet és igyekeztem barátként mellette állni, segíteni, tanácsokat adni, hogy hogyan hódítsa meg az áhított leányzót. Ez ment is az első buliig ahol kicsit jobban összemelegedtünk és azóta a párom. Iszonyatosan boldognak érzem magamat mellette, szeretem és úgy gondolom, hogy megérte ez az egy év várakozás, szenvedés a "magánytól", hajcsavargatás és semmit tevés, mert most annál boldogabbá tesz, hogy valaki van mellettem és hihetetlenül tudom értékelni minden egyes közösen eltöltött pillanatunkat.


Bocsi az áradozásért, tudom, amúgy is szingliknek szólt a kérdés, de jól esett válaszolni! :)

2011. nov. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát nálam ez elég összetett. Én tényleg nagyon sok mindent figyelembe veszek egy pasiban, és elég kevés az olyan, akit tényleg el tudok fogadni úgy ahogy van. Találtam jó 1 évvel ezelőtt egy ilyen alanyt, de abból nem lett semmi, de én szeretem még most is. Bár nem járok csukott szemmel, nem igazán lételemem most, hogy legyen valakim, jól elvagyok így.
2011. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

1 és 3.

De nem külsőleg teszem magasra a lécet, hanem belsőleg. Ergó azt várom tőle, amit én is tudok nyújtani.

Plusz konzervatív vagyok és várom, hogy a fiúk kezdeményezzenek és nem is igazán járok szórakozni.

2011. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Túl magasra teszem a lécet. Az okos pasikat, művelt pasikat szeretem, de nagyon kevés van belőlük (legalábbis én nem találkozom velük).
2011. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!