Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó az ha belelátok a gondolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó az ha belelátok a gondolataiba annak a lánynak akivel össze akarok jönni? Vezethet ez jóra?

Figyelt kérdés

Jó az ha kitalálom annak a lánynak a gondolatait, akivel össze akarok jönni, és amikor beszélgetünk, mindíg megmondom neki hogy most igazából ezt és ezt gondolja, nem pedig azt amit mond, és el is ismeri azt, hogy tényleg úgy van. Ezér sokszor azt mondja nekem, hogy felesleges beszélnünk, mert úgy se hiszed el(mármint én)azt amit mondok. És tényleg sokszor mond valamit, aztán ránézek, és elmondom, hogy igazából ezt gondoltad, és el is ismeri, hogy igazam van.És emiatt mindíg olyan nagyon komólyra sikeredik a találkánk.

A lánynak barátja van, így nekem mindíg nemet mond,hogy nem jöhetünk össze, próbál határozott lenni, de miután elmondom a lánynak azt hogy mit is gondolt szerintem igazából, elismeri és ilyenkor kialakul mindíg egy patthelyzet, hogy nem is szeret még szerelemből, de összejöhetnénk, csak fél attól,hogy később se alakul ki benne a szerelem irántam. Időt adtam neki, és ő meg az időre bízott mindent.Tulajdonképen leakarja zárni az egészet minden alkalommal, de érzem, hogy jómaga se tudja igazából, hogy mit akar( el is ismerte), és minden találkozásunk után fennmarad a lehetőség hogy egyszer még összejöhetünk. Normális ez, és normális az hogy látom a gondolatát, és összejöhetünk még így egyszer???


2008. márc. 20. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
te kis nyomorult parafenomén, így akarsz felszedni egy csajt, akkor azt is kitalálhatod hogy hová kíván téged valójában,(horn megmondaná!) a jövőheti lottószámok hogy mennek?!
2008. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ez parafenomén, hanem csak ismeri az embereket és valami felsőbbredűséget akar mutatni, és vannak lánykák aki ezt beveszik. Nekem az idegeimre mennek az ilyen emberek. Akkor ne beszélgess senkivel, mert az emberek 90% a nem azt mondja amit gondol, de azzal is célja van. Vannak dologok amelyeket lehet általánosítani, minden ember a szerepébe bújik és úgy játsza az életét, de ezzel ne élj vissza, hogy te ezt tudod!
2008. márc. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a saját reményeidet ölöd meg ezzel. De bizonyos helyzetekben szerencsés vagy hiszen előtted nincs titok=) Felelésnél is látod a tanár gondolatait, hogy ezt kéne mondani???
2008. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Basszus de jó neked!!!Öcsém feleléskor gondolatban a barátom simán tudna nekem súgni...anyám de jó!
2008. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kitalálom, mert ez így hülyeség, hanem azokból rakom össze a valos dolgot, amiket elmond nekem.
2008. márc. 20. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a totális őszinteség híve vagyok(?), de az emberek 90+%-a nem.. Úgyhogy ha együtt akarsz élni velük, vagy egy lánnyal, tegyél le arról h mindig mindent úgy kapsz ahogy várod. Tudni kell alkalmazkodni, meg azt is h mi az amit már nem kell elviselned.
2008. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azert nem kell igy csunyan lehurrogni a masikat! az illeto csak logikus, nagyon analitikus gondolkodasu es aprobb reszletekbol osszerak dolgokat mint a puzzle. az illeto kepes a szavak moge nezni kepes a fejeben leanalizalni h amit mondasz mit is jelent valojaban. Ez nem gond, nagyon is jo kepesseg! vannak ilyen emberek! En ugynailyen vagyok lanyban h latom a masik gondolatat. Pl nekem az elso fonokom sosem nezett a szememben egyik targyalasunknal sem mert tudtam olvasni ot. a jelenlegi fonokom is tudom olvasni. nekem is atlagon feluli logikai kepessegem van es volt mar parkapcsolatom ami erre ment ra h az lett kifogasolva h tul logikus es analitikus vagyok, mert az illeto nem tudott fullenteni. Egyebkent matematikaban mindig jo voltam es fokonyvelo lett belolem a vegen... ma mar eleg magas beosztasban tevekenykedem. tehat ha a szamok vilagaban elsz ez nagyon jo kepesseg sokra viheti meg a kerdes feltevoje!!!

A mostani paromnal pl tudtam h tetszem neki az elso pillanattol fogva amikor veletlensegbol egy uzleti dologgal kapcsolatosan megismertem ahogy kezet fogtunk es bemutatkoztunk, ahogy ram nezett ahogy beszelt tudtam h elobb utobb tobbet szeretne. ertettem a kerdeseit es celzasait az emailekben, h miert irja. De en hagytam ot kibontakozni h o udvaroljon nekem, h nyiljon meg elottem. igy megmaradt neki az erzes h o udvarolt nekem!

Szerintem nem szabad a lany tudtara hozni allandoan h tudod h mit gondol, mert az elidegenitheti toled. Ha van baratja szerintem azert mond nemet neked de lehet h ugyanakkor eljatszik a gondolattal h mi lenne ha osszejonnetek vagyis lehet h nem zarkozna el elole ha nem lenne baratja. Tehat lehet h szimpatikusnak talal es tobbet jelentesz neki mint egy a sok kozul. En nem tudom h mennyire szerelmes a lany a baratjaba vagy jol megvannak e, de lehet h tenyleg az ido a te malmodra dolgozik es lehet h elobb utobb lehet a dologbol vmi. ugyanakkor ne fuzz nagy remenyeket mert lehet h nem fog megtortenni es csak magadnak okozol csalodast. ne hangoztasd allandoan szerintem neki h te tudod h mit gondol, legy turelemmel, legy megerto hozza, tudom nehez ha szeretnel tole vmit es tudod h meg egyenlore nem lehet. de sosem tudhatod mit hoz a jovo. tarsd vele a kapcsolatot es majd kialakul. Hagyd neha az idot dolgozni helyetted. Hivd el ide oda talalj ki kozos progit vele de vigyazz h ne tamad le, legyel inkabb egy fix biztos pont neki es lehet h elobb utobb lesz vmi. az szerintem biztos h nem vagy kozombos neki. En ezt lany esszel irom. Pl nekem ha vki kozombos lenne es ilyeneket mond akkor nem allnek vele ujra szoba mert minek, ha vkit ertekelek vmiert es ezrek iranta vmit de meg nem vagyok magamban biztos h mi akkor bizti h keresem az illeto tarsasagat h megjobbban megismerjem. remelem segitettem. Sok sikert!!!

2008. márc. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el a lányt!

Én ugyanígy voltam a volt barátommal. Bár bonyolult egyéniség volt, ismertem már fél év után a gondolatmenetét...és ha bármiről beszélgettünk, az számomra hamar unalmas lett, mert mindig tudtam, hogy mit fog mondani.. A végefele meg már nem hagytam beszélni sem, mert ugyis tudom, mit akart mondani, és mondtam a magamét.... Egy év után túl unalmas és nyitott könyv lett nekem...nem akartam tovább bántani, szakítottunk..

2008. márc. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!