Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromtól elkötöztem mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromtól elkötöztem mert agresszív volt idegebetg csaldomat bántotta szavakkal és nagyon sokmindent elnéztem már neki 2év alatt! Betelt a pohár! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most könyörög h menjek vissza utolsó esélyt adjak neki met tanult a hibájából!És hmegbánom ha nem megyek vissza mert akkor őt is elveszítem és a lakást is mert hazaköltözik az alibiól!Szakítanék vele de érzemh vmiért szeretem ámtudom h ennek akapcsolatnak nincs jövője!Ugye nem bánnám meg ha nem megyek vissza???
2011. nov. 8. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszamész , az a saját gyengeséged jele .
2011. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 napietus ***** válasza:
56%
azt bánnád meg, ha visszamennél hozzá, mégpedig hamarabb, mint gondolnád. erősnek kell lenned most, mert ha visszamész, akkor tényleg meg is érdemled, hogy így bánjanak veled.
2011. nov. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Keress magadnak egy normális pasit, ezt a taplót pedig felejtsd el örökre.
2011. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

a férfiaknak ez a fajtája annyira kiborító :@ először ott bántanak ahol tudnak (testileg/lelkileg), aztán ha meg akarunk szabadulni tőlük rögtön az ajtó előtt sírnak meg könyörögnek, minden marhaságot megígérnek csak hogy újra a magáénak tudjon és folytathassa a terrort


ha rám hallgatsz nem mész vissza hozzá, majd találsz másik lakást, de remélem jó messzire ettől az állattól

2011. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ezt nem te írtad ki?


Amúgy nem kérdezted meg ezt már korábban is?


Akkor is elmondtam h sok csaj van akik olyan ostobák h vállalják az emberi lábtörlő szerepét némi könyörgésért!

Ha te is ilyen vagy, megérdemled a sorsod!!!!

2011. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 év alatt elég esélyt kaphatott már.
2011. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!