Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt válasszam?

Figyelt kérdés

Az egyikkel két éve vagyunk együtt. Sok szép emlék, kötődés, kezdeti fellángolás, rajongás. Képes voltam érte külföldre költözni. Ha nem jött volna a képbe a másik lány, nem is lenne gond. Vele sok-sok évvel ezelőtt jártam, sok szex volt, de a lány nem akarta tovább. Most azt mondja, hogy nagyot hibázott anno és rájött, hogy én vagyok élete értelme. Akármennyit várna rám. Nem bízok benne, de jobb vele az ágyban (ő az egyetlen, akivel valaha bárkit megcsaltam). Összfoglalva:

Első = érzelem, bizalom és kötődés, de halványuló szenvedély (nem tudom, hogy ez lenne-e a másik nélkül is)

Másik = jobb szex, vonzó ismeretlen, régmúltból jövő kötődés, közös ITTHONI barátok, itthon.

Mit tennétek?


2011. nov. 7. 18:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, akinek volt nem kioktató jellegű véleménye. Különösen Pedrótól esett jól a hosszú és értékes válasz. A mérleget már megcsináltam, egyik irányba sem billen, ezért tettem fel a kérdést - és nemcsak ide, hanem igyekszem barátokkal, sőt, a szüleimmel is megbeszélni. Lehet, hogy annak van igaza, aki a 3. lányt mondta... Ehh...
2011. nov. 7. 20:02
 12/16 anonim ***** válasza:
A magadfajta sz.rháziaknak a börtöncellából kellene párt választani, ott az se lenne gond, ha megcsalnád a zuhany alatt egy másik kigyúrt Kolompárral.
2011. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
20:04 - ezt megspórolhattad volna, mindenki tudja, hogy te tökéletes vagy
2011. nov. 7. 20:19
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem is csalok meg senkit, prolikám.
2011. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a második válaszoló vagyok de ha már érdemben nem tudok neked segíteni ,akkor leírom az én kis történetem:


Még anno 2 fiú is udvarolt nekem. Mindkettő szimpi volt, mindegyikben volt valami amit szerettem. Nem tudtam eldönteni mejiket válasszam, viszont választanom kellett hiszen nem akartam őket bolondítani sem. Aztán elemntem nagyimhoz tanácsot kérni. Ő idáig mindig megmondta a tuttit. Ő pedig azt mondta, ha nem tudok dönteni, akkor válasszak egy 3.-at. Mivel mindkettőt szeretem egy kicsit ,de egyiket sem annyira, amit egy egészséges párkapcsolat megkíván. Szóval az a férfi még nem jött el akivel én boldog is lehetek. Nehezen de lemondtam a fiúkról. 2 évre rá tényleg találkoztam azzal az emberrel, akinél nem volt kérdés, hogy odáig vagyok érte és vissza. Azonnal igent mondtam neki, amint megkért, hogy járjunk. És azóta is ő a párom és nem kívánok más férfit.


Szóval ha nem tudsz dönteni az azt jelenti, hogy egyiket sem szereted annyira mint kellene. Ezt mondom a nagymamám után.


22/L

2011. nov. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
22:28 - köszi a sztorit! Tükröt állít és sokat segít, még akkor is, ha nem tetszik, ami a tükörben van... :S
2011. nov. 7. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!