Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt válasszam?

Figyelt kérdés

Segítségeteket kérem! Két lány közül választhatnék de nem tudok választani.

Az egyik lánnyal jártam egy kis ideig de kétszer is szakított velem. Nemrég felbukkant és elmondta, hogy sajnálja és szeretne találkozni velem. A mai napig érzek iránta valamit, vele élném le az életem, nála éreztem először szerelmet de félek hogyha belemegyek megint átver és én járok a legrosszabbul.


A másik lányt pár napja ismertem meg. Rám van állva és azt mondja, hogy az ideállja vagyok de egyenlőre nem érzek iránta semmit.

Ti melyiket választanátok? előre is köszi.


2009. máj. 19. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

azt valasztanam amelyiket szeretem mivel hogy a masikat meg alig-alig ismerem.es lehet hogy o rosszabb.

De ez a te dontesed nem a mienk.halgass a szivedre es meglatod jol fogsz donteni.:)

2009. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra hallgatnék csak félek, hogy megint pofára esek annál a lánynál.
2009. máj. 19. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Kétszer átvert. Nem vagyok pesszimista, de a tendencia látványos így is. Szerintem kezd el ismerkedni a második lánnyal, és beszélgess az exxel, hogyan is gondolja. Azok után amit leírtál én csak akkor kezdenék el gondolkozni a lehetőségen, ha biztos vagyok benne, hogy nem vág át megint.

Én ezek alapján a második lányt választanám.

2009. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én talán az elsőt. Vagy semelyiket. Az első azért nem jó, mert átvert és fennáll a veszélye annak is, hogy újra fájdalmat okoz, a második meg azért nem jó, mert nem érzel iránta semmit. Muszáj választanod? Jobban tisztelnének, ha nem választanád egyiket sem.:D Lehethogy azt kéne, hogy a másodikat jobban megismered, hátha kialakul valami köztetek, hátha megtetszik, hátha beleszeretsz.:)
2009. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőt párhuzamosan. Végül úgyis kiütik egymást
2009. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is azon gondolkozom, hogy egy ideig mindkettővel komolyabban tartom a kapcsolatot...aztán az egyik kibukik.
2009. máj. 20. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!