Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik lányt válasszam? Mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt válasszam? Mind a kettőben van valami, ami jó, és valami, ami nem! Szerintetek?

Figyelt kérdés
22éves vagyok. Egy buliban megismerkedtem egy lánnyal. Szép, szőke, és nem is olyan tipikus plázamacska.Felvett a buli után közösségi portálokon, meg msn-en, és mondta, hogy ha nekem nincs kapcsolatom, szívesen megpróbálná velem. Kapcsolatom ugyan nincs, de van egy másik lány, akivel még kutyasétáltatás közben ismerkedtem meg. Ő szebb ugyan, mint a bulis, csak nem fővárosi,és lenne köztünk távolságom. KEM-ben lakik egy faluban, csak a rokonainál volt fent. De az alatt az egy nap alatt, amikor először láttam, már akkor nagyon megfogott benne valami. Majdnem minden nap beszélünk vagy telefonon, vagy msn-en vagy akárhol. A másik lány viszont olyannak néz ki, aki falja a pasikat, és kb hét hétnél tovább nem jár senkivel.Most nagyon nem tudom melyik lányt válasszam. Csak érdekelne, hogy ebben a helyzetben ti melyik lánnyal jönnétek össze? Amúgy a pesti 18, a másik lány 19 éves:) Köszi előre is!
2010. jún. 22. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A nem pestivel. Ez elv.
2010. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy nehéz kérdés, de szerintem neked a vidéki lány tetszik jobban. Az írásodból teljesen ez jött le. Hogy érdemes lenne e megpróbálni a távkapcsolatot vele... hát ez rajtad áll.
2010. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egyértelmű: amelyiknek nagyobb a melle :)

az is kérdés, hogy te melyiknek kellesz?

tudjátok tolerálni a távolságot?

zavar az, hogy a csaj úgy cserélgeti a pasikat, mint más a bugyiját?

tegyél fel pár kérdést magadnak, válaszold meg őket, aztán választ a nagyobb mellűt :)

2010. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd el a pestivel, de ne mond el a falusinak. Ha a pesti tényleg falja a pasikat, akkor max. ott hagy és akkor volt egy nőd és esély a falusinál. Itt szerintem megjátszható lenne a 2.
2010. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ez felvetődik nálad,mint kérdés,hogy egy normális csajjal gyere össze,vagy egy ribanccal,akkor válaszd a ribancot,és hagyd a normális csajt,találjon magának egy normális pasit.
2010. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!