Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt válasszam?

Figyelt kérdés

Az egyikkel két éve vagyunk együtt. Sok szép emlék, kötődés, kezdeti fellángolás, rajongás. Képes voltam érte külföldre költözni. Ha nem jött volna a képbe a másik lány, nem is lenne gond. Vele sok-sok évvel ezelőtt jártam, sok szex volt, de a lány nem akarta tovább. Most azt mondja, hogy nagyot hibázott anno és rájött, hogy én vagyok élete értelme. Akármennyit várna rám. Nem bízok benne, de jobb vele az ágyban (ő az egyetlen, akivel valaha bárkit megcsaltam). Összfoglalva:

Első = érzelem, bizalom és kötődés, de halványuló szenvedély (nem tudom, hogy ez lenne-e a másik nélkül is)

Másik = jobb szex, vonzó ismeretlen, régmúltból jövő kötődés, közös ITTHONI barátok, itthon.

Mit tennétek?


2011. nov. 7. 18:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Én személy szerint nem a gyakorin kérnék életvezetési tanácsokat.
2011. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
osztom az első véleményét
2011. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Légyszi a kérdésre válaszoljatok, de csak akkor, ha tudtok. Ne offoljatok pls.
2011. nov. 7. 18:17
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezned...a második egyszer már elhagyott ezt vedd figyelembe.
2011. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Bármilyen fura, az első két válasz NEM off volt...


Az az igazság, hogy ilyenben nem, igazán lehet jó tanácsot adni. Ez annyira a te saját életed, érzéseid, hogy ebbe nem lehet beleszólni. Minden ember másféle - te is - és itt HIÁBA mondja valaki, hogy én így és így döntöttem, és bevált - semmi garancia rá, hogy neked is beválna!


Valamilyen módszerrel NEKED kell eldöntened, hogy melyiküket választod. Talán vedd számba az előnyöket és a hátrányokat, melyek a döntéssel járnak, és súlyozd azokat. Döntsd el, hogy pl egy tizes skálán mennyire fontos számodra az, hogy itthon lehetsz, vagy mennyire fontos a bizalom és a kötődés? Hova helyeznéd a szenvedélyt, és a szexet? stb... Aztán add össze a pontokat. Ha látványosan nagy a különbség, akkor nincs mit tétovázni, akkor vagy bajban, ha közel egyforma eredmény jön ki.


Tudom, hogy nagyon nem könnyű ilyen döntéseket hozni. (És a legsz@rabb az egészben, hogy SOHA nem tudja meg az ember, hogy mi lett volna ha máshogy dönt.) De a hasonló döntéseket mindenkinek magának kell meghoznia. Szerintem ebben még az édesanyád SEM tudna igazán segíteni.


Voltam én is olyan helyzetben, ami eléggé hasonlított a tiedhez. És döntöttem. (És nem tudom, hogy mi lett volna, ha... :-D) Együtt érzek veled, és szurkolok, hogy jól dönts. Magad számára jól dönts!!!


Pedro

2011. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha nm egyértelmű a választás,akkor kell egy 3. lány,aki kérdések nélkül kell neked.Ennyi.
2011. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
1.-t válaszd, ha már képes voltál érte külföldre költözni, és 2 éve együtt vagytok.
2011. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 LadyLee ***** válasza:
Egyetértek - ha egyik felé sem billent egyértelműen a mérleg nyelve, akkor bizony egy harmadik lesz a befutó.
2011. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

teljesen magán jellegü a kérdés nem ismerjük egyik lányt sem, sem a szitut.


Neked kell döntened, én nem hagynám ott az elsőt.

bármit is csinálnál, legyél fair

VALAKINEK AZ ÉRZELME NEM JÁTÉK

2011. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Fke ***** válasza:

Szerintem a másodikat válaszd mert az elsővel jó nagy fa sz voltál, hogy megcsaltad.


Vagy lődd fejbe magad. Ha nem szereted, akkor minek vagy vele?

2011. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!