Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam, a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam, a lányt vagy a fiút?

Figyelt kérdés

A helyzet:

16 éves lány vagyok. Myvipen megtetszett egy 17 éves lány (aki nagyon fiús külsejű és később kiderült jól gondoltam róla,hogy biszex) és írtam neki, elkértem az msn címét. Azóta msn-en beszélgetünk és hamarosan sor kerül majd egy randira.

Viszont van egy fiú is akit chatről ismertem meg. Ő is 17 éves. Nagyon megtetszett benne,hogy még félóra beszélgetés után sem tett fel egy intim kérdést sem. Ez a 17 éves fiúknál nagyon ritka...főként chaten. Ezért szokásomtól eltérően megadtam neki az msn-em. Eltelt 2 hét, ő is randizni akar. Kecskeméten lakik,mint én.

Melyikkel randizzak? Mindkettővel? :S


A két esélyes: (Ezt már nem fontos elolvasnod,csak ha érdekel^^) A lány: Sokkal értelmesebb,mint a többi 17 éves. Nagyon kemény és elutasító és érzékeny és kedves is tud lenni.

A srác: Laza,jófej és sportos.

Mindkettővel kamoztunk már és sokat beszélgettünk és mindkettő talizni akar.


2010. ápr. 4. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talizz mindkettővel, ismerd meg őket élőben, és majd döntesz.
2010. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Én a srácot javaslom, méghozzá azért, mert a társadalom a hetero kapcsolatokat fogadja el. És egy 16 éves kislány ne küzdjön meg a "normákkal". A szüleid tudják, hogy biszex vagy?
2010. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1: Ez szerintem is jó megoldás,de kicsit szemétségnek érzem.

2: A szüleim nem tudják,hogy bi vagyok.

2010. ápr. 4. 11:29
 4/12 anonim ***** válasza:

imadom a leszbyket eskuszom,


de szerintem is ismerd meg mind kettot es majd eldontod te sajat magad hogy melyikkel erzed jobban magad


sok sikert


21/F

2010. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hol találsz te ilyen normális srácot Kecskeméten?:D Én nem találok:)
2010. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ez a legjobb felállás. hozzatok össze egy hármas partyt és érezzétek jol magatokat(meg egymást)
2010. ápr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is, talizz mind a kettővel, utána dönts.
2010. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem az interneten kell ismerkedni
2010. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11:29 Ez nem szemétség. Egy randi még nem jelent semmilyen elkötelezettséget. Személyes ismeretség nélkül viszont nem lehet igazán informált döntést hozni.
2010. ápr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, nézd. Egy randi még nem randi. Vagyis egy randitól még senki sem várja el, h párkapcsolat lesz/legyen belőle. 2 randi egy randi. Vagyis 2 randi alatt tudod igazán eldönteni, mit is akarsz a másiktól, vagy hova tarthat a kapcsolat. Tehát én is azt mondom, mint a többiek: találkozz mindkettővel, külön-külön. Ez nem átverés és nem szemétség. Az, h az egyikükkel találkozol, jól érzitek magatokat, érdekesnek tartjátok egymást, még nem zárja ki annak lehetőségét, h találkozzatok mással is. (Magyarán te sem várhatnád el a másiktól, h mással ne találkozzon.) Ha már összejöttetek, akkor lehet szó arról, h ne randizzon mással, hiszen te vagy neki, és ez feléd is igaz. Tehát addig, míg nincs párkapcsolat, ne csinálj ügyet belőle. (Ennyi erővel már az is zavarhat, h egyszerre 2 emberrel ismerkedsz ugyanolyan intenzíven. Bátyám már ezzel sem tud elszámolni önmagában...)

És ha már megismerted mindkettőt, könnyebb dönteni.

Egyébként én tuti a srácot választanám. Miért? Mert nem kellene attól tartanom, h megtetszik neki akár egy másik lány, akár egy másik srác...

Na ennyi.

2010. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!