Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam, a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam, a lányt vagy a fiút?

Figyelt kérdés

A helyzet:

16 éves lány vagyok. Myvipen megtetszett egy 17 éves lány (aki nagyon fiús külsejű és később kiderült jól gondoltam róla,hogy biszex) és írtam neki, elkértem az msn címét. Azóta msn-en beszélgetünk és hamarosan sor kerül majd egy randira.

Viszont van egy fiú is akit chatről ismertem meg. Ő is 17 éves. Nagyon megtetszett benne,hogy még félóra beszélgetés után sem tett fel egy intim kérdést sem. Ez a 17 éves fiúknál nagyon ritka...főként chaten. Ezért szokásomtól eltérően megadtam neki az msn-em. Eltelt 2 hét, ő is randizni akar. Kecskeméten lakik,mint én.

Melyikkel randizzak? Mindkettővel? :S


A két esélyes: (Ezt már nem fontos elolvasnod,csak ha érdekel^^) A lány: Sokkal értelmesebb,mint a többi 17 éves. Nagyon kemény és elutasító és érzékeny és kedves is tud lenni.

A srác: Laza,jófej és sportos.

Mindkettővel kamoztunk már és sokat beszélgettünk és mindkettő talizni akar.


2010. ápr. 4. 11:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Ha a szüleid nem tudják, akkor az is a fiú felé billenti a mérleg nyelvét! A fiú javára 2-0.


De azért talizz velük, egy randi még nem jelenti azt, hogy járnotok kell. Utána mérlegelj, kivel hogy érezted magad, milyen "élőben" (mármint ki jön be neked), és csak utána döntsd el!

2010. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is randizz mindkettővel, az még nem szemétség, hiszen nem jelent semmiféle elkötelezettséget. Lehet, hogy az egyikükről majd kiderül, hogy egyáltalán nem jön be élőben...

Semmiképp ne az vezéreljen, hogy mi a társadalmilag elfogadott, vagy hogy a szüleid mit szólnak hozzá. Ez a te életed, és ha elfojtod bizonyos vágyaidat, akkor az valahol nagyon csúnyán visszaüt majd. A szüleidnek ráérsz majd akkor elmondani, ha már valami komolyabb kapcsolatod van, addig amíg csak ilyen szárnypróbálgatás szinten vagy, felesleges...

2010. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!