Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van nekem egyáltalán valahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nekem egyáltalán valahol párom?

Figyelt kérdés
Eddig volt egy 6,5 éves kapcsolatom,de az utánna következő másfél évben 3x3 hónapos kapcsolatom volt,mindíg összetörik a szívem.Kell egyáltalán a lányoknak egy rendes srác?
2011. nov. 1. 22:32
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

Smartguy86


hát igaza is van az illetőnek aki írta,minden ember másképp látja,te biztos menőbb vagy,és ez jön be a csajoknak

2011. nov. 2. 10:21
 32/51 Smartguy86 ***** válasza:

Nem, nem vagyok "menőbb". Csak van stílusom, meg tudok szólalni normális hangon és el tudok beszélgetni velük. Van humorérzékem, és tudom, hogy mikor kell komolynak lenni. Tudom, hogy kell szeretni és azt is, hogy hogyan kell elkényeztetni egy nőt az ágyban, valamint azt is, hogy hogyan kell felizgatni.


Csak azt verik át, aki hagyja magát átverni. De sok esetben nem átverésről van szó, egyszerűen csak a palik olyan szerencsétlenek, hogy észre se veszik, hogy az a bizonyos vonat már rég elment... kötik az ebet a karóhoz és közben a csaj megunja, hogy ő az, aki a legkevesebbet számít az egész kapcsolatban. Aztán meg jön a ledöbbenés, ha kimondják, hogy nekik ez nem kell. Hát hogy lehet az? Hiszen te beleadtál 100%-ot. Kérdés, hogy mibe?

2011. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
"ő az, aki a legkevesebbet számít az egész kapcsolatban" na ez nagy hülyeség nekem igen is számít a barátnőm,ez az egéssz úgy hangzik mint egy használati utasítás,a leírásod alapján olyan érzésem lett a nők felé mintha csak valami féle használati eszközök lennének,nem tetszik már ez az egéssz világ,furcsán működnek a dolgok
2011. nov. 2. 10:31
 34/51 A kérdező kommentje:
De legalább meg tudtam hogy soha többé nem lessz az életben barátnőm,mert ha ilyenek a lányok meg sem érdemlik a szerelmem és a szeretetemet.
2011. nov. 2. 10:45
 35/51 anonim ***** válasza:

Jajj ne gyere már ezzel a mártír szöveggel,hogy inkább nem lesz barátnőd...Ugyan már.

Ezzel csak magadat akarod nyugtatni.Bár ha megmondtad,hogy nem lesz,akkor ne is legyen és kész.Nem méltó a te szerelmedre senki sem!Na bumm.

2011. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

ma 10:45


Ez a baj hogy minden ember ilyen könnyelműen vesz mindent,sajnos,max igaz mi is lehet egy értékes embert veszít a világ,legalább több idióta lesz

2011. nov. 2. 13:55
 37/51 Smartguy86 ***** válasza:

Értékes a lószart! Mégis ki van most egyedül úgy, hogy már egy 6,5 éves kapcsolata is kitette? Te! Úgy tűnik, a világ számára mégse olyan értékes az, amit te nyújtani tudsz. A hiba nálad van, nem másnál.


A szerelmed meg a szereteted egy nagy nulla lehet. Egy nyálgép fröcsögése nem szeretet és nem szerelem. Az egy kötelék két ember között, amit semmiért nem bontanának fel. De úgy tűnik, nálad már nem egy, nem kettő csaj bontotta fel a jobb élet reményében. Szóval?

2011. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 Smartguy86 ***** válasza:

"igen is számít a barátnőm"


Egy frászt számít neked! Már napok óta azt ecseteled itt, hogy "nekem ez kell, nekem az kell, nekem legyen meg a jó csaj, én kapjam meg, én nem leszek senkivel, ha...". Egy önző p.öcs vagy aki senki másra nem gondol, csak magára. Gondolom a szakításkor is annyit tudtál hajtogatni, hogy én így én úgy...

2011. nov. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:

Smartguy86


te egy f....fej vagy aki sokat hisz magáról

2011. nov. 2. 19:15
 40/51 anonim ***** válasza:

smartguynak igaza van szerintem, csak ezt most a nagy önsajnálat miatt nem látod. sajnos annak van oka, ha több kapcsolat is hasonló körülmények között ért véget. nem csak mindig a másikban kell keresni a hibát, persze egy darabig lehet véletlenről beszélni, meg, hogy véletlenül mindig "gonosz, hálátlan" lányokat fogsz ki, de ez már legalább a 4. véletlen, szóval el kellene gondolkodnod, magadba is kellene nézned, mert amit most csinálsz az felelősség áthárítás és önsajnálat, amivel nem fogsz előre jutni!

Ajánlom, olvasd el a Csernus féle Férfi c. könyvet, elég szájbarágós, de vannak benne nagy igazságok!

2011. nov. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!