Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van nekem egyáltalán valahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nekem egyáltalán valahol párom?

Figyelt kérdés
Eddig volt egy 6,5 éves kapcsolatom,de az utánna következő másfél évben 3x3 hónapos kapcsolatom volt,mindíg összetörik a szívem.Kell egyáltalán a lányoknak egy rendes srác?
2011. nov. 1. 22:32
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

Smartguy86


fura a 6,5 évesnek ez nem volt baja,akkor ufó?

2011. nov. 1. 22:55
 22/51 anonim ***** válasza:
Akkor eléggé problémás csajokat fogtál ki, de ne általánosíts, legközelebb jobban vigyázz, és előbb ismerd ki a lányt, aztán nyílj meg. És van abban is valami amit Smartguy mond, ne maszatolj!
2011. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 Smartguy86 ***** válasza:
Akkor annál inkább ideje, hogy elővedd a felnőtt énedet. Érzelmileg értem! A szeretettel semmi baj nincsen, a baj valószínűleg a körítéssel lesz. Vagy egyszerűen olyan lányokkal kezdesz mindig, akik nem hozzád valók. Ha te már meg akarsz állapodni, akkor ne 20 éveseket szedj össze, azoknál még 50-50, hogy mi lesz.
2011. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
hát ha ilyenek a lányok akkor inkább magam maradok akkor nem érhet csalódás
2011. nov. 1. 22:57
 25/51 Smartguy86 ***** válasza:

Te döntésed. Ha gyáva vagy, és pár kudarc után feladod, az nem a lányokat minősíti. 3 darab 3 hónapos kapcsolatod volt azóta! 3 hónap! Az alatt mit lehet csinálni? Megismerni valakit nem lehet, az biztos. De te leszűröd minden nőről ismeretlenül, hogy milyen.


Megjegyzem, a 6,5 éves is több, mint valószínű, hogy csak azért tartott annyi ideig, mert vagy te vagy a csaj, vagy mindketten kapcsolatfüggők voltatok. Senkit nem érdekelt, hogy egy nagy rakás kaka a kapcsolat, csak ne legyetek magányosak. Így aztán együtt maradtatok...

2011. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:

Smartguy86


ebbe ne szólj bele nem tudhatod mi volt hogy volt,de szép volt

2011. nov. 1. 23:15
 27/51 A kérdező kommentje:

Na ez a valaki írt igazat


""Néhány válaszon látszik, hogy az illető lányok az RTL Klubon nevelkedtek, és igen éretlenek. Nem kell nekik a rendes pasi, mert unalmas. Nézz szét a középkorúak között, milyen sok az elvált, és hányan nevelik egyedül gyermekeiket! Válasszák hát az "izgalmas" pasit, és majd nagyon "izgalmas" lesz 1 fizetésből meg a gyerektartásból élni, ha az illető megun... És meg fog, mert kell a változatosság. Ellenben a rendes emberek képesek életre szóló kapcsolatokra is, nemcsak "mai izgalmakra". És szexben semmivel sem rosszabbak, legfeljebb tapasztalatlanok, de nem is baj, érettebb fejjel egészen más lesz megélni a szexet, mint részeg tiniként.

Nekem az az izgalmas, ha egy lánnyal komoly kapcsolatban lehetek, ha számíthatok rá. Ha tudom, hogy igen, vele családom is lehet, velem lesz jóban-rosszban. Nekem izgalmas jövő a gyereknevelés.

Szerintem éppenhogy az izgalmasnak mondott pasi/csaj unalmas. Olyan egyformák! Nincs egyéniségük! Emmellett kiégtek, lehasználtak! És engem zavar, ha mellettem csúnyán beszélnek, egy rendes ember legalább képes modorálni magát, nem sül le a képem, ha meg kell jelenjek vele a társadalomban.

A magukat rendesnek vallók pedig legyenek igényesek, ismerkedjenek rendes fiúkkal/lányokkal, építsék a társadalmat, és észre se vegyék ezeket az "izgalmas"-nak mondott emberkéket!""

2011. nov. 1. 23:39
 28/51 anonim ***** válasza:
Na ez a 23:39-es király volt!
2011. nov. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
És a 23:39-es írja az igazat,és eddig aggódva olvastam bármej dolgot,de ez kicsit megnyugtatóbb
2011. nov. 2. 09:01
 30/51 Smartguy86 ***** válasza:
Megnyugtatóbb, mert megegyezik a saját véleményeddel. Gratulálok! Nincs több szavam...
2011. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!