Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van nekem egyáltalán valahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nekem egyáltalán valahol párom?

Figyelt kérdés
Eddig volt egy 6,5 éves kapcsolatom,de az utánna következő másfél évben 3x3 hónapos kapcsolatom volt,mindíg összetörik a szívem.Kell egyáltalán a lányoknak egy rendes srác?
2011. nov. 1. 22:32
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
persze, hogy van párod, és kellenek a rendes srácok! csak lehet, hogy rossz helyen keresgéltél, illetve túlságosan is megnyíltál, kiöntötted a szíved. Nem kell hirtelen mindent megadnod a lányoknak s kiszolgálnod őket, mert ezzel elkényezteted őket és esetleg kihasználnak, ha engeded. sZóval ne hagyd magad, de ettől még tudsz rendes lenni, nem kell őket direkt bántani, mert párszor pórul jártál. Mindent csak mértékkel és fel a fejjel!
2011. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
Akkor az a bajom hogy igazán tudok szeretni
2011. nov. 1. 22:47
 13/51 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy keresni kell tovább. Van aki a 20. kapcsolatában találja meg azt, amire mindig is vágyott, van, aki meg elsőre. Mindenesetre a legrosszabb, amit tehetsz, hogy elkeseredsz és sajnáltatod magad. Ami nem öl meg az megerősít. Keress tovább, amíg nem találsz olyan lányt aki meg is becsül téged.
2011. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
az sohasem baj, ha valaki tud szeretni, igaz, sérülékenyebb lesz ettől, de szerintem még így is megéri :)
2011. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
Hát érzékeny srác vagyok az biztos,de ha szeretek akkor szeretek
2011. nov. 1. 22:50
 16/51 anonim ***** válasza:
egyébként elmondanád, hogy mit csináltak a lányok, amiért így kiborultál? megcsaltak? kihasználtak? mert ha egy kicsit elemzed, akkor tudsz tanulni belőle.
2011. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 Smartguy86 ***** válasza:
0%

Mondtam én valahol is, hogy legyél szemét a barátnőddel? Nem lehetsz ennyire korlátolt értelmileg!


Senki nem mondta, hogy legyél szemét tahó. De már látom, mi a problémád: az, hogy az első barátnőddel összejöttetek még gyerekként, te meg nem tanultad meg emiatt, hogy hogyan is kell felnőtt férfiként létezni egy kapcsolatban. Most meg akikkel összejössz, azok nem egy kisiskolás szintjén szeretnék megélni a szerelmet, hanem a felnőttek szintjén. Izgalmasan, vadul szeretkezve, sokat beszélgetve és kommunikálva.


Ez a "nagyon tudok szeretni" duma enyhén szólva is béna. Mert mit jelent ez? Azt, hogy te akkor is kinyalod a fenekét, ha ő a fejedet üti? Vagy mit? Hogy meghunyászkodsz előtte és pitizel neki, mint egy pincsikutya? Hogy vegyenek így téged férfiszámba? Neked kell lenni a határozott, erős férfinek, aki eléri a dolgokat és boldoggá teszi a nőt, aki mellette van. Amíg ez nem megy neked egyszerre, addig a nagyonszeretésed csak sima maszatolás lesz.

2011. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
hát vagy a bajban hagytak el,vagy kérdőjelek merültek fel bennem hogy miéért,az utolsó ráfogta az anyukája halálára meg ilyenek,de a végén én derítettem ki hogy a volt barátját szereti aktől meg akart szabadulni.
2011. nov. 1. 22:53
 19/51 A kérdező kommentje:

Smartguy86


leginkább 20 évesek voltak,én meg 28

2011. nov. 1. 22:54
 20/51 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el, tutti mód a csajozásra:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__23147..

2011. nov. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!