Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem becsült még. Három évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem becsült még. Három évig jártunk,1évig együtt laktunk? Túl sokat adtam?

Figyelt kérdés

Mindent megtettem érte. A szülei imádtak, sőt még a nagyszülei is. Állandóan hívogattak mikor megyek már.

Egyszerűen éreztem, hogy papucsot akar csinálni belőlem. Mindig annak kellett lennie, amit ő akart. szerelmes voltam és ezt nem vettem észre. erre ő a szakításunk után pár nappal, már egy tök idegen fiúra mászott rá, de úgy, hogy mindenki lássa, hogy ők egész este csókolóznak.

Nyár óta gondok voltak, mindig megbeszéltem vele, megígért mindent, de mégsem változott semmi se.

pl. heti 1-2 szex nekem kevés.

vagy például apróság, de sosem főzőtt volna nekem semmit, sőt még egy szelet kenyeret sem kent meg sose:(

lehet hülye vagyok, vagy egyszerűen szerelmes voltam.

De látjátok lányok, így lesz egy jófiúból rossz fiú!

hol rontottam el?

túl sokat engedtem? hogy ne engedtem volna neki mindent, hiszen szerettem!

Szte pedig én nem becsültem őt.:(

Egyetemre járunk, közel egymáshoz, ráadásul nem sok szobával lakik arrébb a kollégiumba.

ő 22 éves lány.

én 20éves fiú

+ állandóan nyaggatott, h kérjem meg a kezét.

mondtam neki, hogy megtettem volna, ha legalább a szex vele kielégített volna.

Szakításunk utána pedig balesetem volt, és azt mondta rá, hogy mindenki azt kapja, amit érdemel...


2011. okt. 24. 00:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Arra figyelj, hogy mindig csak annyit adj egy kapcsolatban, amennyit kapsz.

Ha észreveszi magát jó, ha meg nem akkor el kell zavarni.


Valóban elég idegesítő tud lenni, mikor te udvarolj neki, te vidd el valahová, te hívogasd, te csináld ezt meg azt, te fogadd el úgy ahogy van,de bezzeg mikor neked is lenne egy elvárásod, hogy mondjuk süssön neked egy sütit, akkor a nők 99% elkezdi verni magát hogy ő nem házi rabszolga.

Vagy hogy jó lenne, ha leszopna vagy egyéb.

De ez nem is lenne gáz, csak akkor ne járna a szájuk, hogy kompromisszumkészség meg tolerancia meg stb.

Elvárásuk van, de visszafelé már keveset adnak.

Aztán meg bőgnek ha el vannak zavarva vagy ha félrelép az ember:D

persze tisztelet a kivételnek.

2011. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 LadyLee ***** válasza:

Vicces, de se a kérdésből nem derül ki, hogy mégis mit tettél te a lányért?


A válaszolók is csak azt szajkózzák, hogy mosson a nő, főzzön a nő, de nem látok egy olyan commentet is, hogy ezért cserébe mi mit is kapunk?

2011. okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

"A válaszolók is csak azt szajkózzák, hogy mosson a nő, főzzön a nő, de nem látok egy olyan commentet is, hogy ezért cserébe mi mit is kapunk?"


Hmmm...Lássuk csak. Az elvárásaitok szerint egy férfi legyen minimum 185 centi magas, jóképű, izmos, népszerű, gazdag, nagy farkú, költsön rátok rengeteget, legyen érzelmes, de ne túlságosan, mert az bunkó, legyen kemény és határozott, de nem túlságosan, mert az bunkó és még sorolhatnánk. Cserébe pedig hetente egyszer szétteszitek a lábatokat és azt hiszitek, hogy ezzel el van intézve.

A kérdés tanulsága alapján a csaj egy hülye kis k.rva volt, aki 20 évesen még mindig úgy viselkedett, mint egy 15 éves. Gondolom nagyon sokat beleadhatott a kapcsolatba.

Persze erről a kérdező is tehet, mert az első ilyen szemét húzása után ki kellett volna rúgnia a p.csába, mert azért az idiotizmust sem lehet kizárólag a szerelemre fogni.

2011. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 LadyLee ***** válasza:

"Az elvárásaitok szerint egy férfi legyen minimum 185 centi magas, jóképű, izmos, népszerű, gazdag, nagy farkú, költsön rátok rengeteget, legyen érzelmes, de ne túlságosan, mert az bunkó, legyen kemény és határozott, de nem túlságosan, mert az bunkó és még sorolhatnánk. Cserébe pedig hetente egyszer szétteszitek a lábatokat és azt hiszitek, hogy ezzel el van intézve. "


Először is, a stílusodból ítélve te tényleg jó nagy bunkó lehetsz, akinek valószínűleg egy csaj sem hajlandó "széttenni a lábát" - ezért is vagy ilyen keserű.


Egyébként pedig, amit leírtál, puszta fantazmagória, mert sem az nem derült ki a kérdésből, ill. a commentekből, hogy a srác megfelelne a fenti paramétereknek, sem az, hogy a nőknek tényleg ez lenne az elvárásuk, és ennek meg nem felelő egyedekkel szóba sem állnak. Ha ez tényleg így lenne, akkor baromi nagy gondban lennétek...


És továbbra sem kaptam választ arra, hogy mégis mit tett meg a kérdés felvetője a barátnőjéért, meg úgy átlalában mit is kapunk mi tőletek?

2011. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Ha már felvetült a kérdés. mesélek magamról:)

20 éves, jog hallgató srác vagyok. Sok barátnőm volt már, nem vagyok egy csúnya gyerek. 185cm, 87kg.

Mindent megtettem a lányért, még nyaralni is elvittük a szüleimmel, ahol nem mindig tisztelettudóan viselkedett, de a szüleim ebbe nem akartak belefolyni.

Ehhez képest, mikor szakítottam vele, az ő édes drága anyukája engem telefonon küldött el a francba, mert a drágalátos lánya csak egy két dolgot említett meg.

A végén odáig fajult a helyzet, hogy az anyuka mindenre csak azt mondta, oka van. Hurcikásztam a lányt mindenfele, mindig megleptem valamivel, mindig az volt, amit ő akart. (színház, mozifilm, hétvégi program) Mindig hozzájuk mentünk, nálunk nem szeretett lenni.

Tudom magamról, hogy sok lány szeretne, ezt nem nagyképűségből mondom, én mégis 20évesen odaadtam magam teljesen és összeköltöztem vele. Hány 20éves fiú teszi ezt meg? Szeretgettem, babusgattam, mindig elhalmoztam apróságokkal pl.csoki, virág. anyukám még kozmetikumokat is vett neki mindig:)

Most is akadna más lány, de hatalmasat csalódtam és most ebből nem kérek egy ideig. csak arra vagyok kíváncsi, hol rontottam el.:(

2011. okt. 24. 13:52
 16/29 A kérdező kommentje:

Szánalmasnak fog hangzani, így a saját soraimat visszaolvasva, de:

én mindig szájjal is kényeztettem, hogy ő felizguljon. Míg ő ezt kétszer tette a három év alatt. Az volt az indoka, hogy én anélkül is felállok:d

meg volt egy olyan is, pont vizsgám előtt, hogy nagyon kívántam, de ő fáradt volt és azt mondta: "intézd el magadnak". :(

betudtam a fáradtságnak és aludtam. persze másnap kérdőre vontam és jött a hülye szöveg. de akkor már együtt laktunk, nem küldhettem el...

2011. okt. 24. 13:56
 17/29 anonim ***** válasza:
Mondom öreg elb@sztad a dolgot. A lányok nem szeretik, ha mindent megadsz nekik, ha minden tökéletes... Nekik bonyolultan működik az agyuk. Nem véletlen vonzódik a nagy részük a bukókhoz. Aztán meg itt sírnak, hogy hogyan viselkednek velük, megcsalják őket stb. Ha meg valóban igaz, amit leírtál, akkor keress egy másik lányt, ezt meg felejtsd el. Tudod, egy lány után se szabad sírni:) 22F
2011. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Csak tudod vele teljesen máshogy éreztem magam. Lehet naiv voltam. Az előző lányoknál nem éreztem ezt, amit vele. Ezért is hagyhattam, hogy szerelmes legyek. De ez lett a vége és most fáj. Így kell elrontani egy olyan fiút, aki már 20évesen a szerelmet kereste....
2011. okt. 24. 14:09
 19/29 LadyLee ***** válasza:

Amiket fent leírtál eléggé látszat dolgok.


Pláne azzal kérkedni, hogy a szüleiddel, nyilván a szüleid pénzén elmentetek nyaralni. Pffffffff...


Eléggé érzelgős, rinyálós pasinak tűnsz a leírtak szerint - lehet, hogy ez nem tetszett neki.


De félreértés ne essen - nem állítom, hogy a fentiek alapján a csaj egy szent és mindent te rontottál el. Jó eséllyel 50-50% a dolog.


Lépj tovább és próbálj meg egy kicsit felnőni, mert eléggé gyerekes hiszti és sírás amit itt levágsz.

2011. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Nem a szüleim pénzén mentünk. Ösztöndíjból álltuk a ránk eső részét.:)

Nem vagy érzelgős, de ha van egy lány, akkor azzal muszáj foglalkozni, szeretgetni, sokat ölelgetni. Mindketten hasonlóan "bújosak" voltunk. De ha ezt szeretné egy lány, és meg is kapja, akkor még mindig nem értem mi a baja. Lehet már neki ez nem volt elég. ennyi.

bocsi, ha érzelgős voltam. de nem tudom, te hogy éreznéd magad egy ilyen szakítás után, ahol a szakítás után még 2-3hétig együtt laktok, mert nem volt más opció. Ez utóbbit kihagytam a storyból.

2011. okt. 24. 14:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!