Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 év után hagyott el a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év után hagyott el a pasim (5 évig együtt is laktunk), mert beleszeretett egy munkatársnőjébe. Még mindig szeretem és depressziós lettem. Mit tegyek? 29 éves leszek, teljes kilátástalanságot érzek.

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 18:35
 1/2 anonim válasza:

Menj újra emberek közé! Nem hagyhatod el magad egy pasi miatt, ha Ő már tovább lépett! Ennek biztos voltak látható jelei amire nem figyeltetek!Saját tapasztalatból mondom,ha figyelsz meglehet előzni a bajokat! Mást sajnos nem tudok tanácsolni


Kimy

2009. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs miért kilátástalanságot érezned, 29 évesen nem vagy még öreg az ismerkedéshez, talán gyakorlatod nincs benne (mert ugye 8év hosszú idő), de ne add fel, ne légy szomorú, a pasik a mosolyra buknak ;) Férfi voltam
2009. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!