Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem becsült még. Három évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem becsült még. Három évig jártunk,1évig együtt laktunk? Túl sokat adtam?

Figyelt kérdés

Mindent megtettem érte. A szülei imádtak, sőt még a nagyszülei is. Állandóan hívogattak mikor megyek már.

Egyszerűen éreztem, hogy papucsot akar csinálni belőlem. Mindig annak kellett lennie, amit ő akart. szerelmes voltam és ezt nem vettem észre. erre ő a szakításunk után pár nappal, már egy tök idegen fiúra mászott rá, de úgy, hogy mindenki lássa, hogy ők egész este csókolóznak.

Nyár óta gondok voltak, mindig megbeszéltem vele, megígért mindent, de mégsem változott semmi se.

pl. heti 1-2 szex nekem kevés.

vagy például apróság, de sosem főzőtt volna nekem semmit, sőt még egy szelet kenyeret sem kent meg sose:(

lehet hülye vagyok, vagy egyszerűen szerelmes voltam.

De látjátok lányok, így lesz egy jófiúból rossz fiú!

hol rontottam el?

túl sokat engedtem? hogy ne engedtem volna neki mindent, hiszen szerettem!

Szte pedig én nem becsültem őt.:(

Egyetemre járunk, közel egymáshoz, ráadásul nem sok szobával lakik arrébb a kollégiumba.

ő 22 éves lány.

én 20éves fiú

+ állandóan nyaggatott, h kérjem meg a kezét.

mondtam neki, hogy megtettem volna, ha legalább a szex vele kielégített volna.

Szakításunk utána pedig balesetem volt, és azt mondta rá, hogy mindenki azt kapja, amit érdemel...


2011. okt. 24. 00:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

"azt mondta rá, hogy mindenki azt kapja, amit érdemel..."

Ámen.

2011. okt. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
ezzel mire célzol?
2011. okt. 24. 00:44
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy behódoltál neki. Ergo papucs lettél. A csajok meg hamar megunják azt a fiút, akit teljesen megkapnak. Már nincs nekik kihívás a kapcsolatban... Ez a szomorú igazság.
2011. okt. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
csak szerelmes voltam és nem láttam mivé tesz:(
2011. okt. 24. 00:49
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel bátyja, minden nő egy... ;)
2011. okt. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

köszi, nincs mit tenni:)

csak hát ez a szerelem:d

2011. okt. 24. 00:56
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
Tisztelet a kivételnek ugye, kedves utolsó...?-.-
2011. okt. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Ez a nő nem érdemelt meg téged. Nekem is volt ilyen. Ne aggódj, majd lesz jobb, aki így szeret ahogy vagy.
2011. okt. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 tetro ***** válasza:
33%
Próbálj meg felnőni. Ez amit itt összeírtál, legalább egy 13 éves szintjén van. Papucs voltál, a szexet meg elvárásként kezelted... Gyerek vagy. Sok bajod lesz még. Reméljük képes vagy fejlődni.
2011. okt. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
60%

De bakker, akármilyen szerelmes is lennék,azért csak feltűnne,hogy nem főz a bige.

Főleg amikor együtt laktatok.

Azt tuti,hogy odaállítottam volna a sütő elé és addig nem jön ki a konyhából,amíg kész nincs a vacsorám.

És itt most nem arra gondolok,hogy középkori a gondolkodásom,de azért vannak alap férfi-női szerepek egy kapcsolatban.


A nyilvános csókólózással meg akart alázni.

Felejtsd el ez a gonosz,lusta ge-cit.

Sok volt neked ez a retek.

Ennyi idős csajhoz 28-30 körüli férfi illik,akit nem tud az orránál fogva vezetni,nem egy kisfiú.

2011. okt. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!