Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megöli megát, hogy éljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megöli megát, hogy éljek nélküle? Hogy lehetne visszatartani?

Figyelt kérdés

lassan 3 éve szakított velem az exem, lecserélt egy másik csajra. sokat beszéltünk, aztán egy év után már nem keresett, nem számítottam neki.Hetente egyszer beszéltünk, de mindig gondoltam rá. annak is örültem, ha láttam a képeit, meg hogy fent van msn-en, vagy messziről néztem, ha ment valahova.

Fél éve szakított a nőjével (erről nem tudtam) és találkozót kért. csak beszélgettünk, meg sokszor megölelt, és odaadta egy hajtincsét. nem értettem, de kiderült hogy így akart elbúcsúzni.

meg akarja ölni magát és nem tudom, hogy lehetne lebeszélni, vagy visszatartani.

és nem tudom, hogy tudnék nélküle élni, hogy már nem beszélnék vele többé, és sose látnám, mert nem lenne.

én csak miatta vagyok itt és bár próbáltam másokat megszeretni de nem bírtam.

fogalmam sincs mit csináljak.


2011. okt. 18. 18:50
1 2 3 4
 31/35 Fke ***** válasza:

nem fogja kinyírni magát, csak játsza az eszét.

és számít, hogy hány évesek vagytok.


Mi az a reptoid? Énis kipróbálnám.

2011. okt. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Tehetetlenség a köbön.
2011. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Fke ***** válasza:
Na megölte magát? Mostmár érdekel. Van egy tippem, hogy nem annyira.
2011. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

nem. egy napot átbeszéltünk és elmondta h rájött, mekkorát hibázott amikor inkább azt a csajt választotta (hosszú történet, a lényeg hogy a csaj kicsinált mindkettőnket, rendőrségre is kellett menni miatta). kérte, hogyha tudok, bocsássak meg neki.

én meg megmondtam, ha megöli magát, énis. de megbeszéltünk, hogy megpróbálunk inkább együtt élni boldogan. és mindig keres, és mindennap együtt vagyunk. aztán majd kiderül, h jól döntöttünk-e.

2011. nov. 1. 11:56
 35/35 anonim válasza:
mar minden rendben,ugye?:)
2013. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!