Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megöli megát, hogy éljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megöli megát, hogy éljek nélküle? Hogy lehetne visszatartani?

Figyelt kérdés

lassan 3 éve szakított velem az exem, lecserélt egy másik csajra. sokat beszéltünk, aztán egy év után már nem keresett, nem számítottam neki.Hetente egyszer beszéltünk, de mindig gondoltam rá. annak is örültem, ha láttam a képeit, meg hogy fent van msn-en, vagy messziről néztem, ha ment valahova.

Fél éve szakított a nőjével (erről nem tudtam) és találkozót kért. csak beszélgettünk, meg sokszor megölelt, és odaadta egy hajtincsét. nem értettem, de kiderült hogy így akart elbúcsúzni.

meg akarja ölni magát és nem tudom, hogy lehetne lebeszélni, vagy visszatartani.

és nem tudom, hogy tudnék nélküle élni, hogy már nem beszélnék vele többé, és sose látnám, mert nem lenne.

én csak miatta vagyok itt és bár próbáltam másokat megszeretni de nem bírtam.

fogalmam sincs mit csináljak.


2011. okt. 18. 18:50
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Meg kell bocsájtani, de elfelejteni nem. Ez nem ugyan az. Ne add meg neki azt a lehetőséget hogy ismét megtegye veled azt amit akkor. Mert az még jobban fog fájni mint először. Nincsenek barátaid? támaszkodhatnál rájuk vagy nézz körbe ,nem irigyled azokat akik boldogok a párjukkal? Nem vágysz te is arra? Vele sosem leszel már boldog, ö más miatt akart öngyi-lenni. Téged nem szeret csak kihasznál. Most épp érzelmileg , sajnáltatja magát mert te komolyan veszed, meg kérleled és ez neki jó érzés. De hiába itt minden szó ha te nem tudsz belátó lenni, és nem látod a nyilván valót .
2011. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
nem kérleltem, nem csináltam semmit. nem is tudtam igazán mit reagálni :/
2011. okt. 18. 20:00
 23/35 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy te csak miatta vagy itt? Hol? Itt a gyikon? Másra nem merek gondolni, mert ha helyesen gondolom, akkor összeilletek.
2011. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed komolyan gondolja akkor szólj a szüleinek.
2011. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

nem, miatta nem lettem öngyilkos. mert ő egyszer megmentett.

de én attól félek, nem tudom fordítva őt :(

2011. okt. 18. 20:07
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Mondom én hogy összeilletek! A kérdésed az hogy hogyan tudnál élni nélküle nem???? Gyerekek vagytok még nagyon!
2011. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Érdekes leányzó vagy, nem mondtad a korod , de 16-17 re tippelek én is. De ezt jegyezd meg hogy sosem leszel boldog amíg rá vársz. Gondolom ö volt neked az első és mindenkiben öt kerested és Így persze hogy nem jó senki mert senki nem ö. De ha megtanulod értékelni másokat és mások tulajdonságait akkor találsz mást akit te is tudsz szeretni . Látod öt is eldobták ö sem tökéletes és számodra sem az,Már csak azért sem mert nem szeret.Ne kezdj olyannal akit nem szeretsz mert azzal te is csak kitolsz, és nem gondolom hogy másnak szándékosan szenvedést okoznál ,főleg ha tudod milyen az.
2011. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

félreértitek, nem akarok tőle semmit...csak azt hogy éljen és néha beszéljünk. nekem ez teljesen elég. tudom hogy nem működött kettőnk között a dolog.

nem vissza akarom szerezni...de nem tudnám elfogadni, ha meghalna.

2011. okt. 18. 20:18
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy megölné magát.ha komolyan gondolná akkor már megtette volna. Vagy pedig nem szolt volna senkinek csak suty..De ha nagyon izgulsz akkor tényleg szólj a szüleinek vagy valamelyik barátjának. Bár úgy gondolom fiatalok vagytok így a szülök célszerűbbek . Lehet hogy megharagszik , de akkor akkor megmenteted te is, vagy megtettél érte mindent. Próbálj vele utána nem foglalkozni, meg lehet meg is haragszik rád. Főleg ha csak kamu az egész és jól beég, de akkor meg megérdemli.És ha tisztel vagy kicsit is kedvel megérti hogy te csak azért tetted mert aggódtál érte.
2011. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Nekem ebből elég volt. Megyek inkább reptoidozni. XD
2011. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!