Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megöli megát, hogy éljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megöli megát, hogy éljek nélküle? Hogy lehetne visszatartani?

Figyelt kérdés

lassan 3 éve szakított velem az exem, lecserélt egy másik csajra. sokat beszéltünk, aztán egy év után már nem keresett, nem számítottam neki.Hetente egyszer beszéltünk, de mindig gondoltam rá. annak is örültem, ha láttam a képeit, meg hogy fent van msn-en, vagy messziről néztem, ha ment valahova.

Fél éve szakított a nőjével (erről nem tudtam) és találkozót kért. csak beszélgettünk, meg sokszor megölelt, és odaadta egy hajtincsét. nem értettem, de kiderült hogy így akart elbúcsúzni.

meg akarja ölni magát és nem tudom, hogy lehetne lebeszélni, vagy visszatartani.

és nem tudom, hogy tudnék nélküle élni, hogy már nem beszélnék vele többé, és sose látnám, mert nem lenne.

én csak miatta vagyok itt és bár próbáltam másokat megszeretni de nem bírtam.

fogalmam sincs mit csináljak.


2011. okt. 18. 18:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtad neki is ezeket?Hogy meg mindig erzel iranta valamit?Beszelgettel vele arrol,ha nem lesz akkor neked senki sem marad?
2011. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne aggódj!

Azt írod fél éve oda-adta a hajtincsét, így akart elbúcsúzni. Ha valóban öngyilkos akarna lenni, az elmúlt fél év alatt már megtette volna.


Mondd, hol élsz te? Másvalakibe szerelmes, másvalaki miatt akar (állítólag) öngyilkos lenni, és te akarod az életét megmenteni, pedig téged már 3 éve dobott?

2011. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én nem hiszek abban hogy egy Ő létezik szerintem fiatal vagy és van bőven esélyed arra hogy mást találj,el kellene engedned és elfelejteni. azt hogy az exed mit csinál ,próbáld vele is ezt megértetni, hogy nem áll meg az élet.Kilátástalan ,mert megszoktad és szereted de ha sikerül elengedned akkor boldog leszel . Ez csak rajtad múlik ,de előtte segíts neki mint barát , De azt se hagyd hogy most ö ismét kihasználjon és amig talpra áll addig legyél neki és utána ismét elhagyjon. Mert akkor még rosszabb lesz neked.
2011. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

van olyan pont, ahonnan nincs rosszabb. volt, hogy hónapokig nem írtam neki, nem is néztem, merthogy majd elfelejtem. nem felejtettem el.

voltak akik szerettek, és annyit tudtam irántuk érezni kb., mint egy kődarab.

sajnos ilyen elcseszett ember vagyok, nekem tényleg nem lenne érdemes élnem.

de neki igen, mert okos és tehetséges, és ez másoknak is használhatna, és sokakon segítene.

ő értékes ember.

2011. okt. 18. 19:04
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan úgy gondolod, hogy meg akarja ölni magát szólj valakinek. A szüleinek, akárkinek aki tud segíteni, ha kell, bevinni a pszichiátriára.

Lehet megharagszik rád, de megéri.

2011. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
hát akkor mért nem írsz neki? vagy mért nem hívod fel? tényleg nem értelek.beszéld meg vele ezeket a dolgokat. tegyél fel mindent egy lapra,mert ha tényleg így érzed, akkor mért ne? nem veszítesz vele semmit.
2011. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
mellesleg ha fél év alatt nem sikerült az öngyilok,akkor valószínüleg nem is fog ez bekövetkezni. szerintem nem kell nagy dobra verni.
2011. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Aki bejelenzi, hogy meg foga ölni magát, az sosem teszi meg. A figyelmedre, a sajnálatodra vágyik. Hülye vagy, ha bedőlsz a nyavalygásnak.
2011. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszul értelmezed. Emlékbe adott neked egy hajtincset mert meg akarja veled szakítani a kapcsolatot. Le akarja zárni a multat végleg. Honnét vetted hogy öngyilkos akar lenni????
2011. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Valaki kérdezte már, de nem válaszoltál:

Hány éves vagy?


(Mert szerintem nagyon gyerek vagy, ill. nagyon gyerekes vagy)

2011. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!