Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm teljesen bedühödött,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm teljesen bedühödött, mert nélküle megyek buliba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Soha nem csalnám meg és nem is fogom. Két jóbarátommal megyek, szerintem nem vagyok összenőve a lánnyal és néha kell egy kis kikapcsolódás. Hogy állítsam le a féltékenykedését? (én is elengedném őt - ha menne)
2011. szept. 12. 22:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Itt csak akkor jönnek válaszok, ha provokatív vagyok? Na! Valaki!
2011. szept. 12. 22:36
 2/8 napietus ***** válasza:
92%
majd lenyugszik. ha angyon hisztis, rúgd ki (igen, akkor is ha szereted), így sok jövőbeni felesleges idegeskedéstől megkíméled magad.
2011. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tajparaszt ***** válasza:
100%
Igazad van nem vagytok összenőve, normális kapcsolatban ez nem gáz. Ha nem lehet vele rendesen megbeszélni a dolgot szakíts vele akkor is ha nehéz. Később csak rosszabb lesz...
2011. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha soha nem adtál okot a féltékenységre, akkor mondd meg neki szépen, hogy vagy megbízik benned, vagy szakíthattok is ha úgy jobb neki. De ne hagyd magad hogy ennyire rád telepedjen. Nem értem, hogy a mai világban ahol neten két perc alatt fel lehet hajtani egy lotyót a csajok miért a bulik miatt féltékenykednek. Gondolom nem vagytok együtt amúgy sem 0-24-ben. Pedig én is nő vagyok, mégsem értem.
2011. szept. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
HP (hisztis pitcsa), és alkalmatlan a hosszabb (pár nap) kapcsolatra. Kirúgni és kész. Ne okozzon erkölcsi vagy lelki problémát! Tényleg nem vagytok összenőve, mint ahogy örök hűséget sem esküdtél neki. A féltékenység nem múlandó, az rendellenesség, aminek az egyetlen megszüntetési módja, a személy távol tartása, minél messzebb és örökre. Sajnálom, nem hiszem, hogy le lehet szoktatni. És az meg mégsem járja, hogy ott duruzsoljon örökké a füledbe, ahol semmi keresnivalója sem lesz soha. A keménység kíméletlennek hat, de elsősorban magadra kell gondolnod, ha most engedsz, akkor a hiszti eluralja hosszú távon az életed. Nem, és nem, otthon, egyedül hisztizni, órákon át, hogy legyen mire emlékezni, hogy mit nem teszünk a baráttal, soha, semmilyen körülmények között.
2011. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, a párom még soha nem akart nélkülem bulizni menni, még a rábeszélésemre sem, úgyhogy ilyen helyzetben még nem voltam. Attól is függ, mi a baja? Ha nem bízik benned, azzal nem biztos, hogy tudsz mit kezdeni. Ha viszont csak az a baja, hogy ő is szeretne veletek bulizni, akkor magyarázd el neki amit itt is leírtál, hogy neked szükséged van egy kis külön bulira néha a barátokkal.

Ha egyáltalán nem tudja elfogadni, akkor viszont nem tudom, van-e jó megoldás, mert máshogy értelmezitek a kapcsolatot.

Vannak emberek, akik jobban ragaszkodnak a párjuk közelségéhez, mellettük érzik szabadnak magukat, velük szeretnek szórakozni, kikapcsolódni. Persze, hogy az ilyenek nehezen értik, hogy a másik miért akar "szabadulni" néha tőlük. Akik pedig olyanok, hogy szükségük van egy kis távolságra, nem értik, hogy miért akar a másik mindig rájuk tapadni.

Nem biztos, hogy akik ebben nagyon ellentétes beállítottságúak, jó párosítás lesznek.

2011. szept. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na az én párom meg azért sértődött meg szombaton, mert nem mentem vele meg a haverjaival bulizni :D Akartam volna, csak rosszul voltam és mondtam, h menjen nyugodtan, érezze jól magát. Erre itthon akart velem maradni, hogy ő nélkülem nem megy. Nagy nehezen megértettem vele, h tényleg nyugodtan elmehet. Mostmár értem, miért volt beparázva...biztos ilyen hülye pitsa volt az exe, mint a te barátnőd.
2011. szept. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
én alapból nem tudnék a barátom nélkül bulizni menni, mert hiányozna..: )) minek menjek nélküle bulizni? attól még ugyanúgy ott lennének a barátaim.
2011. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!