Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megöli megát, hogy éljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megöli megát, hogy éljek nélküle? Hogy lehetne visszatartani?

Figyelt kérdés

lassan 3 éve szakított velem az exem, lecserélt egy másik csajra. sokat beszéltünk, aztán egy év után már nem keresett, nem számítottam neki.Hetente egyszer beszéltünk, de mindig gondoltam rá. annak is örültem, ha láttam a képeit, meg hogy fent van msn-en, vagy messziről néztem, ha ment valahova.

Fél éve szakított a nőjével (erről nem tudtam) és találkozót kért. csak beszélgettünk, meg sokszor megölelt, és odaadta egy hajtincsét. nem értettem, de kiderült hogy így akart elbúcsúzni.

meg akarja ölni magát és nem tudom, hogy lehetne lebeszélni, vagy visszatartani.

és nem tudom, hogy tudnék nélküle élni, hogy már nem beszélnék vele többé, és sose látnám, mert nem lenne.

én csak miatta vagyok itt és bár próbáltam másokat megszeretni de nem bírtam.

fogalmam sincs mit csináljak.


2011. okt. 18. 18:50
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleinek, vagy a legjobb barátjának, hogy mire készül. Onnantól nem a te felelősséged.
2011. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Én biztos nem keresném.Aki ezzel fenyegetzik,hogy kinyírja magát és egy hajtinccsel búcsúzkodik.Ne is haragudj,de totál elmebajos.Az ilyen nem kedves,nem aranyos,stb.Iszonyatosan undorító mocsok húzás volt ez a hajtincses dolog tőle...Amúgy meg nyílvánvaló,hogy szeretne magának egy kis együttérzést és sajnálatot,mert most nincs neki már nője,így te is jó leszel neki arra,hogy könyörögj neki és elmond neki az ő életének az értelmét..Hát ez egy kalap sz*r.
2011. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

nem, ezzel csak búcsúzni akart, mert ha számítanék neki, keresne újra.

most mondta el a napokban, miért tette és mit akar.

én írok neki, ha gépnél van

csak mindig ez a téma, hogy fel akarja adni.

2011. okt. 18. 19:32
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te sem más, csak amíg így gondolkozol addig leszel az. hiába nem kerested ha a fejedbe nem zártad le. le kell zárni. És valóban aki öngyilkos akar lenni az nem búcsúzkodik az ex-töl. És nem is szol senkinek. Próbáld meg elfelejteni és arra gondolni hogy elhagyott eldobott. Többet érdemelsz tőle és jobb is vagy tőle . Egy olyan ember miatt keseregni akinek nem keletél kár. Keress mást. Tényleg engem is hagytak el nagyon rosszul viseltem. Engem is 3 év után. De próbáld felfogni hogy ti már nem lesztek együtt ha ö lecserélt másra. Légy okos és ha lezárod fejben biztosan sikerülni fog majd. Találsz egy másvalakit aki jobb és nem dob el és szeretni fog és milyen jó lesz neked .Csak nyisd meg magad mások felé is és nem várj rá.
2011. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

találtam mást. szeret.

milyen jó nekem?

csak én nem szeretem. nekem ő csak egy a sok közül. nem tudom megbecsülni, pedig nem ezt érdemli. józan ésszel tudom, szívvel nem.

nem mindegy, hány éves vagyok? lehetek 15-25 között bármennyi. ettől még hiába erőlködök, hogy a másikat szeressem, ha nem megy. és ő nem az 1. akit próbálok, hanem a sokadik.

2011. okt. 18. 19:37
 16/35 anonim ***** válasza:
Megmondanád végre hány évesek vagytok?
2011. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Akkor meg próbáld megmenteni aztán kész!
2011. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Nem nem mindegy hány évesek vagytok. Habár gondolkodásmód alapján kb 17. (se)
2011. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mind1 hány éves vagy, fiatal korban az ember elég szélsőségesen gondolkodik még több benne az érzelem, és a vágy. később idővel megfontoltabb és nem lesz olyan heves és logikusabb döntéseket tud hozni. Akartam öngyilkos lenni én is, mikor fiatal voltam lány miatt de nem jelentetem be senki ismerősnek . Kibeszéltem magamból a neten névtelenül . Mert igazán én sem akartam az lenni csak változást szeretem volna az életemben amit akkor úgy érzékeltem hoyg lehetetlen , de megtörtént. Mit szeretsz benne? arra kellene gondolnod hogy eldobott, gondolj már bele ö vÍgan hancúrozott mással míg te szenvedtél és ö tudta ezt. Ez kell neked? ez a jó? megérdemli?
2011. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

de ha sose bocsájtunk meg senkinek semmit és mindenért csak haragszunk, akkor a végén nem lesz senkink és akkor hogy várhatnánk hogy a mi hibáinkat megbocsássák?

nem az számít hogy velem mit tett, hanem amit magával készül tenni

2011. okt. 18. 19:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!