Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a szituval? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a szituval? Nem megy a feljetés.

Figyelt kérdés

Korkülönbség és egyébb próblémák, a volt barátnőjét szereti még mindig. annyira sajnálom szegényemet ls annyira szeretem. Ő meg még mindig a volt barátnőjét próbálja feledni. Regeteg kapcsolata volt, mióta szakítottak, de nem megy neki a dolog. Mikor megismert engem, azt hitte h 2-3 évvel idősebb vagyok a koromnál. Én 19 vagyok, 8 év korkülönbség van közöttünk. A legútolsó találkozásunk katasztrófa volt... Akkor tudtam meg, h mit is érez a volt barátnője iránt még mindig... Nagyon szégyellem magam, mert íszonyatosan bunkó voltam vele és szánalmasnak érzem magam. Nagyon hiányzik, én megszerettem őt, de annyi mindden gond van: korkülünbség, volt barátnő,és én pluszba még hülyén is viselkedtem vele, de hát Istenem, nem értettem, h mi a baja, nem láttam át rendesen a dolgokat... Már 1 hete nem beszéltünk, csak egyszer amikor írtam neki, h ne haragudjon a viselkedésem miatt. Azt mpndta nem haragszik, és, h én se haragudjak, h így alakult. Utána nem beszéltünk, csak egymás facebook adatlapján liikeolgattunk zenéket. Mit tegyek? Hiányzik, de félek, Gondoltam rá, h írjak neki, de mit???? Hiányzik, és féltékeny vagyok mindenkire, aki az adatlapján írogat neki

/lányok/Mit tegyek?


2011. okt. 9. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy nehogy már te szégyelld magad meg kérj elnézést tőle! Jaj, szegénykéért tényleg megszakad a szívem, hogy nem bírja elfeledni a barátnőjét... PÓTLÉKNAK használt téged!!! Épeszű, normális ember egyedül szépen kibekkeli azt az időszakot, amíg ki nem heveri a kapcsolatát és nem rondít bele mások érzéseibe. A drága exed egy farok.
2011. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kb ugyanebben a szituban vtam én is mint te..megismerkedtem 1 férfival 8 hónapig együtt is vtunk de 4hónap elteltével megcsalt az exével,de visszakönyörögte magát,és azt állította h nem szereti a volt nőjét,és neki nem Ő kell...elhittem majd tovább folytattuk...eltelt megint 4 hónap majd ő szakított velem a korkülönbségre hivatkozva,merthogy őt zavarja.. egy ideig futottam utána,én is elnézést kértem a viselkedésemért mert szakítás után kicsit kiborultam..azt mondta "semmi baj!igy alakult.." majd nem kerestem 1 ideig és ő kezdett e keresni,és ugy is volt h lehet h ujrakezdjük,mert mindenképp látni akart és kb naponta irogatott megint amiben elmondta mennyire szeret stb de őt zavarja a korkülönbség ezért nincs jövöje ennnek..

Fontolóra vettem h lehet mégis talizom vele,erre elküldték,és hazament de telón keresztül elbúcsuzott..

Ugy vtam vele,h végre normálisan letudtuk zárni erre másnap buli után felhívott h emlékszem e arra amikor megcsalt az exével...mondom igen..Erre közölte h az újjáéledt..kérdeztem mégis mióta? mondta h január közepétől..azaz abban az utolsó 4 hónapban is csalt vele..


na ezekután mikor megtudtam írtam neki 1 olyat amelyben elmondtam mindennek és h remélem visszakapja az élettől azt amit velem tett...na azóta 1 általán nem is írt meg semmi már vagy 1 hónapja..Csak az a baj ,h én még mindig szeretem,és este mindig várom azt a pillanatot amikor megszólal a telom és ő ír...bár tudom,h nem szabadna..

ugyh neked is azt tanácsolom,h ne tegyél semmit..ha úgyis te vagy neki az igazi akk egyszer ráfog erre jönni és visszatér hozzád..na fuss utána,és ne akarj csak 1 potlék,másodhegedűs lenni...

21/L

2011. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, jól tetted, hogy elküldted a francba és egész biztos lehetsz benne, hogy visszakapják az élettől. Most lehet, hogy remekül elvannak és élik világukat, de fognak még szívni keservesen mint a torkosborz!!! Én is voltam ilyen szituban mint ti és nagyon nehezen sikerült véget vetnem ennek, mert az a pasi még olyan tetű is volt, hogy amikor már kezdtem jobban lenni mindig megkeresett, aztán újraindult az egész, de csak szexre kellettem. Én meg ugye odavoltam érte... végül elküldött engem nagyon csúnyán a fenébe. De azóta már úgy vagyok vele, hogy mennyire jó, hogy így alakult, mert ha együtt maradunk, jelenleg egy munkamániás, beképzelt majommal élnék együtt. Ja és amikor 2 év múlva már az következő barátommal ismerkedtem, megkeresett fb-on, hogy bánja, hogy akkor nem vett komolyan és találkozzunk és szeretne esélyt kapni. Hát nem kapott, mert az egyetlen érzelem, amit kiváltott belőlem, a szánalom volt: szakadt volt, az egyetemet nem bírta befejezni, évek óta halasztott, magányos volt.

A mostani exem pedig azzal lépett le 3 év után, hogy igazából soha nem volt belém szerelmes és az a kevés is amit érzett elmúlt. Most persze marha jól elvan, örül, hogy felszabadult: mulatozik, sörözik, haverozik-csajozik egyszóval éli világát, miközben én bánatos vagyok, nagyon sokat dolgozom, mellette végzem az egyetemet és ez hihetetlenül irritál. De majd ő is ugyanígy vissza fogja kapni, csak ezt még most nem tudja, de alig várom, hogy őt is arcon röhöghessem.

2011. okt. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, h megtapasztaltátok ezeket az élményeket, bár sztem egyszer mindenki átesik ilyenen.

Nagyon sajnálom, még annak ellenére is, amiket velem tett... Tudom, h magányos, tudom, h vágyik a szeretetre és alapjáraton nem egy kihasználós, bunkó típus. Velem most így alakult a dolog, és nem haragszom rá, nem hordom le csak bánt, nagyon... de nem baj idővel elmúlik és kívánom neki, h találja meg az igaz kapcsolatokat, a szerelmet... Még egy ideig rossz lesz nekem, nézegetem az adatlapját itt-ott, elolvasom a régi sms-ket, és ahogy a 2. válaszoló írta várom még, h keressen, de nem fog. És ez így a jó, köszönöm a kommenteket :)

(jah, és bocsi a helyesírási hibákért, most látom csak, h mennyi van a kérdésben. hát igen, kissé feldúltan írtam ki ezt a kérdést)

2011. okt. 10. 09:23
 5/5 anonim ***** válasza:

22:21 vok

hát igen ugyis visszakapják és engem is mikor már kezdtem elfelejteni akkor jelentkezett be ujból mindig és mindig..

csak az a furcsa,h vmiért mégis mindig velem volt és nem a szex miatt..volt,h csak átjött azért h beszélgessünk vagy h csak aludjunk..ugyh nekem ez furcsa és nem is nagyon értem..

csak kicsit rossz,h alapbol ugy indult neki h a korkülönbség miatt nincs jövöje (13 év)és,h neki 1 nőre van szüksége..

pedig nem azért mondom de állítólag nagyon szép csaj vok mások szerint és még okos is hisz egyetemre járok és bármikor megtehettem vna h megcsalom de én 21 évesen nem tettem és sokkal érettebben gondolkodtam mint ő 34 évesen..és amugy se volt vmi okos hisz focista ugyh csak a tapasztalat beszélt belőle mindig mintsem az intelligencia..és a végén még ilyet művelt nah az sok.. állandoan féltékenykedett és nem is értem h miért ha ott volt neki a korabeli exe..? vicc az egész..


amugy szentem töröld ki az smseit mert így nehezebben fog menni a felejtés..nekem is így kicsit könnyebb..bár arra még nem vett rá a lélek,h a számát is kitöröljem..

21/L

2011. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!