Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon értékelni fogja, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon értékelni fogja, vagy ismét elitasít?

Figyelt kérdés
Van A LÁNY, akinek hirtelen felindulásból elmondtam, hogy több számomra mint barát. Ő viszont barát akart maradni. Ez elég szarul esett, megviselt a kudarc, de úgy döntöttem, nem adom fel. Kb 2 hónapja nem beszéltünk, illetve találkoztunk, de csak köszöntünk egymásnak. Újra próbálnék közeledni, de finomabban, azt remélve, hátha ő elgondolkozott azon, hogy lehet hogy jobb lenne velem, mint nélkülem. Ilyen helyzethez kapcsolódó tanácsokat szeretnék kérni.
2011. okt. 7. 19:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ti mindent feladtok elsőre? Ha visszautasít akkor feladjátok? Nem szabad. Az én főnököm az iskolaigazgató 5 ször ata be a papírjait, hogy igazgató lehessen és 4 szer nem fogaták el, de 5 ödjére összejött. Nem szabad feladni. Ha visszautasít akkor próbálkozni kell még vany 9 szer, ha 10. éra is, akkor nézz másik lány után. Még van 9 esélyed. Hány és hány olyan ismerősöm van, akit ugyanaz a csak 7 szer dobott, és egyszer csak összejött vele, és mai napig együtt vannak. Aki ilyen könnyed feladja, az egy fatökű. Nincs rá jobb szó, aki meg azt mondja, hogy ne is próbálkozzon az megint egy kuka. Bocsi, nem személyeskedni akartam, de soha ne add fel.
2011. okt. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nincs más lány a környéken?
2011. okt. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!