Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsináljam neki. Tudni fogja értékelni?

Figyelt kérdés

Én megismertem egy lányt 2 éve msnen.2 évig msneztünk,de nem mutatott semmit felém,hogy bejövök neki.De én fulig szerelmes vagyok bele.Ez elött 2 honappal sikertült megbeszélnem vele egy találkozot ,ami önála megvolt már elöre tervezve,hogy ott hagyon.9 percib beszélgettünk utánna meg ott is hagyott engem.Sokat sirtam érte.Hát hol is kezdjem ?Szabadidömben zenélek szövegeket irok ,mikrofonnal éneklek.hip-hop pop stilusban

Mondtam neki,hogy csináltam az egyik barátommal számot ami neki szol.Mondtam neki a refrén az sikerült a legjobban mert rá gondoltam mikor irtam.Minden áron akarta ,hogy átküldjem neki mert azt mondta nagyon kiváncsi rá.!!!El is küldtem neki de éppen nyaral.Gondolkoztam azon is,hogy csinálok neki 3 számot.


2010. aug. 16. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért ennyire nem kell elárasztani minden földi jóval, ha még nem is jártok. Majd ha már jártok, akkor szépen beadagolsz neki még 3 számot.
2010. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elk*rtad h elküldted,még egy darabig húzhattad volna vele, hidd el, ha nem kapja meg amit akar ilyenkor egy nő abba majd beleőrül:D
2010. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 x Susy Omega x ***** válasza:
uff. szerintem ha 2 év alatt nem lett a dologból semmi... meg a találkozáskor sem viselkedett valami szépen... lehet, hogy nem akar semmit, csak legyezgeted a hiúságát. más csajtól lehet, hogy tényleg azt kapnád, amit érdemelsz.
2010. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tesó 2 évig sz*rt rád, találkozásnál is adott 9 (!) percet! Komolyan mit akarsz még? Ez nagyon egyértelmű, hogy esélyed sincs nála... Csak azért találkozott veled, mert gondolom nagyon akartad már, és nem akart bunkó lenni...
2010. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!