Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek megcsinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek megcsináljam? (lent)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok fiú vagyok és megyünk sátorozni osztállyal.

És van egy lány akibe azt hiszem szerelmes vagyok,azaz úgy érzem ééés elterveztem,hogy odamegyek hozzá és megcsókolom.

Viszont mindig olyannak tűnik aki azt szereti ha igen ,,kényeztetik" nem azt ha cselekednek...Viszont azt probáltma és nem jött be...Na és a bökkenő,hogy biztos forrás,hogy ez lenne az első csókja....Szerintetek megtegyem vagy hagyjam inkább ??? köszi az értelmes válaszokat. :)


2011. jún. 23. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd.. mit veszthetsz? :D


17/L

2011. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dexy ***** válasza:
Hát bókolj neki ha szereti ha kényeztetik, símogasd a kezét, aztán csókold meg. :)
2011. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Teremts kellő hangulatot. Beszélgess vele, lehetőleg kettesben. Aztán ha érzed, hogy kezd forrósodni köztetek a levegő, akkor szépen lassan próbáld megcsókolni. Aztán majd engedni, ha nem, akkor úgy is elhúzza a fejét. Mit veszthetsz... próba szerencse.
2011. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem a csókkal kezdeném, mert még megijed tőled, aztán hagyhatod a fenébe...
2011. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ezt olvasd el: azután cselekedj [link]
2011. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
csak ha biztosan tudod hogy nem bánná ha a tiéd lesz az első csókja..mert ha igen, fordítva is elsülhet..
2011. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amint írtam a ,,kényeztetés" nem vált be mert le se sz*rta h szépen fejezzem ki magam :D és kb. 50 % hogy bánná xD (vagy igen vagy nem) de elsőnél a pont!:D
2011. jún. 23. 22:10
 8/12 anonim válasza:
59%
Fiúk! Ez egy felhívás. Csajozási kérdésekben ne lányokat kérdezzetek. Ök általában olyan válszt fognak adni hogy legyél kedves, elözékeny, udvarias stb. Anyádat is kérdezheted meg öreganyádat is. A válasz többnyire használhatatlan. Tudod miért? A csajok nem a fejükkel döntik el hogy kell a pasi vagy nem. Azt csakis az érzéseik döntik el. Mégpedig azok amelyek már évezredek óta a tudatalattijukban vannak. Müveld magad olvass sokat és használd beszédedet arra hogy a csaj "lássa a képet" amelyben már csókolóztok. Akkor már semmit nem kell kérni vagy kérdezni. :D Ö jön hozzád és megad neked mindent. Amíg te vagy a férfi és ö nönek érezheti magát melletted. Ennyi az egész. Ha ezt nekem valaki 30 évvel ezelött elmondja ........ Sajnos engem is anyám nevelt fel :)Tüskés az út felfelé de megéri ha megtanulod a módját :):):)
2011. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Hát én azzal értek egyet aki azt mondta, teremtsd meg a hangulatot, és derítsd ki, hogy ő is akarja-e. Ha csak úgy odamész és lesmárolod, akarata ellenére, akkor nem csak egy kellemetlen élményt szerzel mindkettőtöknek, de a lányt nagyon meg is bánthatod. Próbáltak engem erőszakkal megcsókolni kistini koromban, nem történt meg, de úgy éreztem magam, mint akit megerőszakoltak.

21/L

2011. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kicsit is érez irántad valamit hagyja kezdd a csókkal :P
2011. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!