Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minél később kezdem a fiúzást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél később kezdem a fiúzást, annál jobban fognak értékelni a fiúk?

Figyelt kérdés

Ez az egyik kérdésre volt válasz, és ezen én is elgondolkodtam. Nyilván egy normális fiú nem egy olyan lánnyal szeretne összejönni aki rib@nc, és egy kezén nem tudja megszámolni, hány barátja volt eddig...


Ti mit gondoltok erről?


2011. jún. 10. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az összes nem is, de én mindenképpen értékelem. Ez is elárul egy-két dolgot a lány értékrendjéről, belső világáról. :)
2011. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akit később ismersz meg, annál ez nem szempont. Mivel nem azzal kezded, hogy elmondod, hány fiúval voltál eddig.

Régi barát esetében számíthat.

2011. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát figy ismerek olyan csajt is akinek nagyon durván ideje koránt akasztottak be és mégis normális :) ez igazából nem jelent semmit persze nem hátrány


19F

2011. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van igazság abban, amit mondasz. Tartogasd magad az igazinak. De azért ne legyél elutasító mindenkivel, mert ez kifejleszt egy rossz beidegződést, amit később nehéz lesz legyűrni.
2011. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor most figyelj. Egy normális fiú értékeli, ha nem volt még pasija illetve szűz, stb. Ugyanakkor azokat a fiúkat is vonzod vele akinek csak szexre kellesz, egy szóval nekik is vonzó leszel úgyszintén. Csak az a kérdés kit fogsz magadnak találni.
2011. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vree ***** válasza:

Szerintem e között semmi összefüggés nincs. Valójában a "menő" körökben az a sztenderd, hogyha az embernek van úgymond "tapasztalata", ha valakinek nincs akkor hajlamosak arra gyanakodni hogy valami hibája van. Tizenéveseknél meg pláne 1-2 évenként átalakul az értékrend, és nyilván akik elsőként vagy utolsóként kezdik azokon csapódik le a többiek valamennyi kíváncsísága/gyanakvása. Persze aki ügyes az ezt is tudja kezelni (az első elérheti hogy irigyeljék, az utolsó meg hogy nehezen megszerezhetőnek ergó kívánatosnak tartsák).


Szerintem ne csinálj problémát belőle, csináld ahogy természetesnek látszik, és ahogy neked jól esik. Amikor viszont csinálod, akkor csináld jól.

2011. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindegyik egyértelmű volt :) felpontozás megy mindenkinek!
2011. jún. 10. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!