Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány mit bír értékelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány mit bír értékelni egy fiúban? Ezt így nehéz leírni :/ Talán erre nem ez a jó szó!

Figyelt kérdés

Van egy kedves lány osztálytársam! Padtársak vagyunk, sok mindent megbeszélünk. Ragaszkodunk egymáshoz, érzem hogy kedvel, én is kedvelem őt! De én úgy gondolom hogy ez csak baráti kedvelés! Szerintetek ebből idővel lehet több? Elhívtam már inni :) meg biciklizni, ma meg ő mondta hogy lehet hív majd hogy menjek vele le a partra! De ezekből még nem lett semmi, szóval sulin kívül még nem találkoztunk! Szerintem az se jó ha túl kedves vagyok vele!


Hogyan viselkedjek? Mit tegyek hogy még értékelhetőbb legyek számára? Hogy még jobban megkedveljen! :) Vagy maradjak olyan amilyen vagyok?


2011. márc. 31. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasi legyen mindig kedves a lányokkal. Nehogy most direkt bunkóságokat csinálj, mert nem tudod, hogy na most akkor mi van. Légy önmagad. Nem kell színészkedni.
2011. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ja, ne színészkedj, ha meg, ha kedves vagy nem baj


vaaagy:


verd meg úgy, hogy két hónapig ki se tudjon jönni az intenzívről :D


volt egy srác felettünk pár évvel középben aki így udvarolt egy lánynak :DDDDDDDDDDDD és ez halál komoly :)

2011. márc. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez aranyos szituáció :)

Az első kommentelőnek Igaza van, légy kedves, figyemes vele, és más lányokkal is, de persze Ővele kiemelten, de azt is mértékkel :)

Minden lány sajna eltérő, és más ,és más, de a kedvesség, törődés odafigyelés segítőkésszség az a lányoknál jó pont.

Kicsit bókolj neki, hogy juj szépen áll rajta a sál, vagy az újj séró, vagy cipő, körömlakk, ami éppen újj rajta.

ezzelis azt sugallod hogy figyelmes vagy felé,és fontos a számodra.Mert ésszreveszed a legg kisseb változást is rajta.

Aztán ha tényleg így vannak tervek, hajrá.

Kisérd haza vid a tatyóját, dumcsizzatok és ami fontos ha Beszéltek mindig nézz a Szemébe.

aztán élinkíteni a suli utáni progikat.

Pl : vízpart eléggé romantikus szitu lehet belőle.

Fő a nyugalom, és Önbizalom.

Rem tudtam segíteni

Sok sikert és Kitartást.

Peace

2011. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én lányként pont azt értékelem a fiúkban/férfiakban ami a nőkben nincs meg, ez pedig a tűz. Kedves, aranyos, stb. egy lány is lehet, sőt ebben a lányok sokkal jobbak, erre vannak barátnők/fiúbarátok.


Én azt szeretem ha a barátom mellett érzem azt a bizonyos "pezsgést"! Ez részben szexuális jellegű, de nem kizárólag. Ilyenkor úgy érzem bármikor történhet valami, még akkor is ha csak ülünk egy szobában és TV-zünk, akkor is "benne van a levegőben", hogy 5 perc múlva egész más lesz a helyzet. Nem igazán tudom megmagyarázni, bocsi.


18/L

2011. ápr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

most ez hülyén fog kijönni, de a kezdeményezést

ha egy pasi nem mer kezdeményezni, akkor idővel a csaj feladja, hogy úgyse kell neki

hívd el egy fagyira kettesben, vagy kávéra vagy vmi

ha sulin kívül kettesben így találkoztok nem sulis ügyben, az szerintem elég egyértelmű lesz, és ha jól megy a dolog, akkor majd hívhatod moziba, és egyéb helyekre

amúgy meg add önmagad, de a figyelmességet nagyon értékelik, ha figyelsz rá, az biztos jól esik neki (nem lesed a kívánságait, hanem hogy észreveszed rajta, hogy mi tetszik neki, mikor érzi jól magát, mikor van zavarban, és ahhoz igazodsz kicsit, meg a már említett apró változásokra bókok

nah de ha akarsz vmit, neked kell a kezdeményező lépést megtenni

2011. ápr. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hasznos válaszokat!


Akkor most bonyolítom a kérdésemet! Figyeljetek! Ezért nem olyan könnyű!


Szóval 2.5éves kapcsolata van! 2hete szakítottak, de zavaros, mert még mindig találkoznak! Én úgy érzem hogy kényszerből vannak együtt, mert sok a közös emlékük! De az a problémája hogy keveset találkoznak, egy héten egyszer, és ezt nem bírja! Ez így nem fog sokáig menni!


De akkor maradok amilyen voltam, majd valami lesz! :) Vannak nap mint nap apró pici jelek hogy kedveljük egymást! Ma ültem mellette, és a vállamra rakta a fejét, én kölcsönösen viselkedtem! :) Eddig ez volt a legnagyobb közeledése felém!


Mi véleményetek erről az egészről?

2011. ápr. 1. 14:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia:)


Hát ez kicsit tényleg bonyolítja a dolgokat.

2 és fél év az nem semmi,amég szíved hölgye "foglalt" mert szereti még az exét,az úgy nehézkes lessz:(

Elősszöris hagy neki időt a felejtéshez, és a regeneráldáshoz.

Beszélgessetek sokat, had öntse ki nekd a lelekét, érzelmeit.

Próbáld + vígasztalni,és sugald felé, hogy TE vagy neki a megfelelő választás, és Véled jóljár.

Pl: elmetek Sétlni pl a Partra, beszélgessetek, hogy hát ami most van vele nem épp idilikus számára, és, hogy + érdemelné a Boldogságot, átöleled, megpuszilod a kicsi Buksiját.

Éreztesd vele, hogy Ő a jelen elyzetnél Többet érdemel:)

a lehető legjobbakat.


PEACE

2011. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!