Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Problémás eset. Csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémás eset. Csak akkor tud "értékelni" a lány, ha eltűnök. Na most ezzel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

A lényeg az, ha több napra eltűnök, majd újra feltűnök, akkor örül nekem a lány, jól elbeszélgetünk. Aztán másnap is beszélgetünk. És harmadnapra általában összeveszünk, de keményen. Megy a balhé. Aztán negyedik nap még megpróbálkozom, általában hűvös, meg mondogatja, takarodjak már - és hát én takarodom is. :))

Így eltelik 3-4 nap... Aztán csak újra beszélgetek Vele. Ő megint kedves, megint jól elvagyunk... És ez így megy, ciklikusan. Megjegyzem : eléggé kikészít azért ez az akciózás.


2009. dec. 26. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:

szard le, egy hisztérika.

bocsi, ha nyers voltam.

17/L

2009. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

21/F


Szerintem beszélj neki erről egy visszatérésnél.

Ha nem történik változás, akkor hagyd a fenébe, ne készítsd ki magad!


Gooombaaa

2009. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bár az az igazság, vajon mi lenne, ha egyszer nem 3-4 napra tűnnék el, hanem mondjuk... 1 hónapra? Akkor lennék kíváncsi, mit csinál? Mindenesetre én ezt így nem akarom folytatni... 3 napig elvagyunk, összeveszünk? Ráadásul nincs is oka rá.
2009. dec. 27. 00:07
 4/5 anonim ***** válasza:
hallod!! annyi az egész, hogy nem akar tőled semmit! kész. csak időtöltés vagy a számára, fogd fel! 21/L
2009. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hagyd a fenébe,csak szórakozik!

16/L

2009. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!