Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAN ERRE MÉG MEGOLDÁS?

Figyelt kérdés
Valaki van fent még? Nagy bajban vagyok, vissza kell szereznem azt az embert, aki a világot jelenti!!! Kérlek segítsetek!
2011. szept. 29. 01:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem a szavaidból, ha nem,akkor szerintem hagyd ott a k.rva anyjába.Ez undorító amit csinál.hagyd ott.
2011. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

" mondtam neki, hogy ha ő úgy érzi, hogy boldog tudna lenni mellette, én elengedem, csak legyen boldog, de a szívem az darabokban van."

- Kérdező, nemeslelkűségre vall ez. Meghatódtam.

Kevesen tudnak ilyet kimondani. Ő legyen boldog- miért ? mert szeretem, és azt szeretném, hogy ő boldog legyen.

És egyben azt is jelenti: kevesen szeretnek ennyire tisztaszívűen, önzetlenül.

„Boldogok a tiszta szívűek, mert ők meglátják az Istent.”

2011. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Most ott fekszik egy másik nővel az ágyunkban. Megőrülök ettől a tudattól. De már legálisan csinálja. Ma felhívtam, és elköszöntem tőle, megköszöntem ezt az egy csodálatos évet, mely tele volt vidámsággal, boldogsággal, fájdalommal, sok sírással, de életem legboldogabb időszaka volt. Én elmondhatom, hogy megtaláltam a hercegemet, aki igaz nem fehér lovon érkezett, de az enyém volt, és tényleg egy mesében éreztem magam. Tegnapelőtt még időt kért, én mondtam neki délután -igaz telefonban-, hogy én félreállok, utat engedek a boldogságának, amit remélem megtalál, ha nem őmellette, akkor majd más mellett, de legyen boldog, tiszta szívemből ezt kívánom neki. Mondtam, hogy szeretem, és ez biztosan nem fog elmúlni egyhamar, sőt szerintem sose, nekem ő az IGAZI, így csupa nagy betűkkel. Mondta, hogy ő is szeret, és igazából menekül előlem, és lehet, hogy rosszul teszi, de adjak időt neki, még mindig azt kérte, szerinte hamar eldől, hogy mi is a helyzet, ki az, aki kell neki.

A szívem darabokban van, remélem egyszer össze lehet még ragasztani.


Találtam egy idézetet:


"Elengedni valakit, akivel véget ért a szerelem, nem azt jelenti, hogy megszűnik a szeretet. Amíg szereted őt, addig fájni fog a hiánya. Ha pedig úgy váltok el, hogy még szerelemmel szereted, de ő tovább akar menni, akkor engedd el. Menjen a maga útján. És bízz benne, hogy egyszer még visszatalál hozzád."


Én még reménykedek...hátha visszatalál!

Csak nagyon, de nagyon fáj!!!

2011. okt. 1. 00:35
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem régen a barátnőm apja mondta,ha szakítottam,hogy nem baj, mindig van jobb! és ez igaz. Most vagyok 30 éves,és igaza volt:) Úgyhogy ne aggódj.
2011. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Majd idővel remélem én is így fogom látni!

De most még nem megy... :(

2011. okt. 1. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!